پیشنهادات شورا به زیباسازی /درخواست استمرار کمپین سلامت

1
دو عضو شورای شهر تهران در سخنان قبل از دستور جلسه شورا ، به سازمان زیباسازی شهرداری تهران در خصوص انعکاس فرازهای رهبری در باب سلامت انتخابات و نیز استمرار تبلیغ سلامت غذا پیشنهاد دادند.

به گزارش خبرگزاری مهر،مجتبی شاکری در دویست و بیست و چهارمین جلسه شورای شهر تهران با اشاره به سخنان روز گذشته مقام معظم رهبری در جمع مردم قم، گفت : سخنان رهبری بسیار آرامش بخش و تعیین کننده بود که از هیأت رئیسه شورا می خواهم که در تمامی جلسات شورا نیز سه دقیقه هم وقت به آقا بدهند تا فرازهایی از سخنان ایشان قرائت شود تا جلسه به بیانات ایشان متبرک شود.

شاکری در ادامه از سازمان زیباسازی خواست تا با توجه به انتخابات پیش رو از بیانات مستحکم رهبری در خصوص سلامت انتخابات استفاده کند و آنرا در برنامه های تبلیغاتی خود بگنجاند .

وی همچنین به مصاحبه معاونت فرهنگی شهرداری در خصوص محله هرندی اشاره کرد و گفت: آقای امرودی گفته است ۳۲ مرکز بهاران تجهیز شده و این مراکز تا ۴۴ مرکز هم می رسد و این مصاحبه با سخنان شهردار تهران در جلسه گذشته شورا تعارض دارد چرا که وی گفته بوده این کار هنوز شروع نشده است.

شاکری افزود: ما به عنوان اعضای کمیسیون فرهنگی نمی دانیم شهرداری می خواهد چکار کند و بودجه این طرح را از کجا اورده است و آیا شهرداری ابزار قانونی کار را در اختیار دارد ؟
معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران نیز که در جلسه حضور داشت، گفت : مراکز بهاران در ساختمانهای موجود شهرداری اجرا می شوند و برای این موضوع ساختمانی خریداری و ساخته نشده است .

رحمت الله حافظی رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران نیز با اشاره به تابلوی تبلیغات ” مصرف مواد غذایی سالم ” در سطح شهر از سازمان زیباسازی تشکر کرد و گفت : انتظارداریم این موضوع استمرار داشته باشد.

 

این گفت گو را در سایت خبرگزاری مهر مشاهده بفرمائید.

دیدگاه ها غیرفعال است