پیشرفت شهر در همه ابعاد از مهم ترین اولویت‌های اعضای شورای شهر است / مطالبات اصلی مردم را در شورا پیگیری می کنیم

1

عضو شورای شهر تهران معتقد است که پیشرفت شهر تهران در همه ابعاد از مهم ترین اولویت های اعضای شورای شهر به شمار می رود.

مجتبی شاکری در گفتگو با تهران پرس در خصوص مهم ترین اولویت های اعضای شورای شهر برای حل مشکلات تهران اظهار داشت: اعضای شورای شهر با توجه به تفاوتی که در دیدگاههایشان دارند هر کدام اولویت های مختلفی را برای حل مشکلات تهران دارند اما در مجموع حل همه بعدی مشکلات تهران در نظر اعضای شورا است.

وی با اشاره به مشکل آلودگی هوا و حمل ونقل عمومی تهران گفت: تهران مشکلات مختلفی را در سطح شهر دارد که از جمله آنها آلودگی هوا و ترافیک است وحل مشکل حمل ونقل عمومی تهران اعم از مترو بی آر تی می تواند مشکلات زیادی را در تهران حل کند.

این عضو شورای شهر با تاکید بر همگرایی دولت و شهرداری برای حل مشکلات تهران خاطرنشان کرد: در دوره قبلی شهرداری مشکلات میان شهرداری و دولت باعث شد که شهر نتواند اعتبارات لازم را از دولت کسب نماید اما در این دوره اگر دولت و شهرداری همگرایی خوبی را داشته باشند تهران می تواند در مسیر پیشرفت و تعالی خوبی قرار بگیرد.

شاکری پیشرفت تهران در بعد عمرانی و سخت افزاری در چند سال اخیر را چشمگیر دانست و اظهار کرد: در این دوره اعضای شورا مصمم هستند که در کنار پیشرفت عمرانی تهران در بعد نرم افززاری هم پیشرفت خوبی داشته باشد تا رشد تهران تک بعدی نباشد و در همه ابعاد رشد کند.

وی در پایان گرفتن مطالبه مردم از مسئولین را هم یکی از مهم ترین اولویت های اعضای شورا ارزیابی کرد و گفت: در حال حاضر مردم از ما انتظار دارند که مطالبات بر حقشان را از مسئولین پیگری کنیم که ان شالله بتوانیم در این زمینه پیش قدم شویم.

دیدگاه ها غیرفعال است