بستن راه بر یاغی گری های شیطان بزرگ جز با مقاومت انقلابی میسر نیست

1

دبیر کل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی بمناسبت پیروزی محور مقاومت و پایان داعش:پیروزی شوق انگیز جبهه مقاومت با فروپاشی آخرین دژ مدعیان حکومت اسلامی در شام و عراق، تجلی وعده ان تنصروالله ینصرکم را به نمایش گذاشت و نشان داد که بستن راه بر یاغی گری های شیطان بزرگ جز با مقاومت انقلابی میسر نیست.

بسمه تعالی
پیروزی شوق انگیز جبهه مقاومت با فروپاشی آخرین دژ مدعیان حکومت اسلامی در شام و عراق، تجلی وعده ان تنصروالله ینصرکم را به نمایش گذاشت و نشان داد که بستن راه بر یاغی گری های شیطان بزرگ جز با مقاومت انقلابی میسر نیست. معامله گری و سازش های مرسوم عرصه دیپلماسی، فرو رفتن در گرداب فتنه گری های نظام سلطه است.
باید چند باره دید که محاسبه صحیح، اعتماد به وعده الهی، حفظ وحدت ، سازماندهی سنجیده و پیشی گرفتن در هر نشدن را با تکیه بر فرهنگ ایثار و شهادت هر صحنه ای را به دفع فتنه های بزرگ تبدیل می کند.
اتحاد شیطانی استکبار با هم پیمانان عبری، عربی، غربی خود ، بکارگیری هزینه های هنگفت و پشتیبانی تمام عیار رسانه ای و تجهیزات نظامی نتوانست مانع تحقق این پیروزی بزرگ شود .
هدایت های مقام معظم رهبری ، میدان داری نیروهای حزب الله، فاطمیون، حیدریون، زینبیون و خیل مدافعان حرم تلاش شش ساله استراتژیست های آمریکایی را برای تغییر شرایط امنیتی و هویتی غرب آسیا به نفع رژیم صهیونیستی به تهدیدی بزرگ علیه این رژیم تبدیل کرد . جایگاه بلند سردار افتخارآفرین حاج قاسم سلیمانی که وعده سه ماهه اش برای نابودی جرثومه داعش با گذشت ۵۹ روز تحقق یافت و نقش بی تردید سید حسن نصرالله و مرجعیت عراق ظرفیتی آزموده شده برای گام های بلند بعدی در تعقیب شیطان بزرگ است.
با اتکا به این نصر الهی میتوان ورق های تازه تری از آرمان های بلند معمار بزرگ انقلاب اسلامی امام خمینی در هضم و هدم استکبار آمریکا و افق نگاه رهبر فرزانه انقلاب امام خامنه ای را در ایجاد تمدن بزرگ جهان اسلام پیش رو قرار داد.
جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی با تمام ارادت و اخلاص این پیروزی قاطع را به همه آزادگان مسلمانان انقلابیون و دلدادگان به مکتب آزادی بخش امام راحل و مقام معظم رهبری تبریک می گوید و سپاس بیکران خود را نسبت به شهدای مدافع حرم، جانبازان و خانواده صبور و پایدار آنان ابراز می دارد.

:memo:مجتبی شاکری

دبیر کل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی

دیدگاه ها غیرفعال است