هیاهوی واگذاری مسکن در شهرداری برای کاهش فشارهای ناشی از حقوق‌های نجومی است

1

عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران ضمن تقبیح هرگونه ویژه‌خواری و رانت‌خواری تأکید کرد:‌ طرح مسائل اخیر مربوط به واگذاری مسکن برای کاهش فشارهای ناشی از مطالبه‌گری برای برخورد با حقوق‌های نجومی است.

 

 

مجتبی شاکری در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، با اشاره به دروغ‌های نجومی اصلاح‌طلبان در مقابل حقوق‌های نجومی اظهار داشت:‌ اساس انقلاب ما بر مبنای عدالت است و اگر عدالت اجتماعی را از انقلاب بردارند، کل ارزش‌های ما زیر سوال می‌رود.

شاکری ساده‌زیستی، زی‌طلبگی و پرهیز از اشرافی‌گری را تاروپود عدالت‌خواهی در نظام برشمرد و افزود: رهبر انقلاب سال 84 در جمع نمایندگان مجلس فرمودند این 4 سال را برای خدا وقف کنید و کار اقتصادی انجام ندهید که قطعاً خداوند جبران می‌کند، لذا ما در سال 93 در دیداری که با‌ آقای روحانی داشتیم این موضوع را تکرار کردیم و به ایشان گفتیم این صحبت رهبری مربوط به کل کارگزاران نظام است.

عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران با اشاره به حقوق‌های نجومی و غیرمتعارف که حدود 3 هزار نفر از مدیران را شامل می‌شود، یادآور شد: در حال حاضر رهبر انقلاب، سازمان بازرسی و قوه قضائیه پیگیر این مسئله هستند و رهبری نیز در دیدار اخیر با دولت بر اهمیت این مسئله تأکید کردند.

وی با بیان اینکه در همه نهادها ازجمله شهرداری تهران باید خط عدالت‌خواهی دنبال شود، تصریح کرد: درباره آنچه اخیراً توزیع شده، گفته می‌شود مربوط به کارشناس سازمان بازرسی است، لذا اگر این مسئله نظر نهایی سازمان بازرسی باشد، باید مطابق قانون عمل کرد؛ چراکه ما در برابر عدالت اجتماعی، جناح‌بندی نداریم.

شاکری ادامه داد: در دهه 70، زمانی که آقای ناطق نوری از خیابان ایران به خیابان الهیه رفت، آقای توکلی به او اعتراض کرد و گفت شما از محیطی مردمی به آنجا رفته‌اید که جنبه اشرافی دارد و این در نگاه مردم مؤثر خواهد بود.

این فعال سیاسی ضمن تقبیح هرگونه ویژه‌خواری و رانت‌خواری تأکید کرد:‌ این مسائل اخیر مربوط به واگذاری مسکن برای کاهش فشارهای ناشی از مطالبه‌گری برای حقوق‌های نجومی و دقت قوه قضائیه است.

وی با بیان اینکه طبق اعلام قوه قضائیه هنوز شکایتی از سوی دولت درمورد مدیران متخلف نجومی مطرح نشده است، یادآور شد: سخنگوی دولت بنا ندارد در این باره حرفی بزند و حتی این مدیران نجومی را ذخیره نظام می‌خواند.

شاکری گفت: ملاک برای ما قانون و داوری قانون است و سازمان بازرسی باید این مسئله را به صورت رسمی و قانونی مطرح کند، نه‌اینکه برخی جریانات از طریق سایت و مدیریت صحنه وارد این کار شوند.

عضو شورای اسلامی شهر تهران در پایان تأکید کرد: همه در مقابل پرچم عدالت‌خواهی انقلاب اسلامی مسئول و در زیر این پرچم هستیم.

دیدگاه ها غیرفعال است