هسته اصلی اصلاح‌طلبان با ترویج تفکر بن‌بست به دنبال لشکرکشی خیابانی‌اند

1

مجتبی شاکری گفت: هدف اصلی اصلاح‌طلبان چالش کشیدن نظام است. آنها در مقطع کنونی مروج تفکر بن‌بست هستند و می‌خواهند با جاانداختن این تفکر کشور را به سمت لشگرکشی خیابانی و آشوب ببرند تا در نهایت به خواسته اصلی‌شان یعنی سازش در مقابل دشمن و شکستن گفتمان مقاومت برسند.

اخیرا نمایندگان مجلس یازدهم به بهانه‌های مختلف در معرض انواع تهاجم‌های رسانه‌ای قرار می‌گیرند؛ روزی به بهانه ودیعه مسکن و حقوق نمایندگی و روز دیگر به بهانه واکسن آنفولانزا و خودروی دنا پلاس. نکته جالب در این تخریب‌ها آن است که مخالفان رویکرد انقلابی نمایندگان به دلیل آنکه در مسائل کلان حرفی و نقدی برای گفتن ندارند، مسائلی اینچنینی را دست‌آویزِ اهداف سیاسی خود قرار داده‌اند اما پرسش این است که چنین تخریب‌هایی از کجا هدایت می‌شود و چه مسیری را طی می‌کند؟

مجتبی شاکری درباره این موضوع به «فردا» گفت: «تردیدی نیست که تحرکات اخیر برخی رسانه‌ها علیه مجلس یازدهم برای منفعل‌کردن نظام است و این تخریب‌ها از قرارگاه‌هایی از خارج از کشور هدایت می‌شود که میدان پیاده نظام آنها در داخل کشور توسط عده‌ای نفوذی پیش می‌رود. به هر حال ترامپ برای آنکه بتواند در انتخابات بازی را به نفع خود تغییر دهد نیاز دارد تا ایران را پای مذاکره برجام های ۲، ۳ و ۴ بنشاند و این هدف با کمک نفوذی‌های داخلی انجام می‌شود. اولین سنگری که از سوی آنان مورد هدف قرار می‌گیرد هم مجلس و هم قوه قضائیه است که در اختیار نیروهای انقلابی است؛ نیروهایی که مردم به آنها اعتماد کرده‌اند و در این مدت هم توانسته‌اند خوش بدرخشند».

  او ادامه داد: «کاری که هسته سخت اصلاح‌طلبان در راستای نفوذ انجام می‌دهند این است که هر موضوع بی‌ربطی را برجسته کنند تا مجلس انقلابی را ناکارآمد جلوه دهند؛ برای مثال بحث ارائه خودروی دنا که اتفاقا رایگان هم به نمایندگان داده نمی‌شود را چنان برجسته می‌کنند که گویی امری غیرمعمول بوده است؛ درصورتی که ارائه خودرو به نمایندگان همیشه و در همه دوره‌های مجلس رایج بوده است زیرا نمایندگان برای انجام مأموریت نمایندگی خود نیاز به خودرو دارند. البته افراط و تفریط ها باید شود ».

دبیرکل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی در پاسخ به علت ایجاد چنین حاشیه‌هایی اظهار کرد: «چنین موجی برای به حاشیه‌بردن مسائلی چون گرانی‌ افسارگسیخته، قاچاق کالا، تعطیلی مراکز تولیدی و کارخانه‌ها و ده‌ها مسئله دیگر است که سراسر در حیطه مسئولیت‌های دولت قرار دارد. وضعیتی که در دشت مغان رخ داده است یا تعطیلی ٢هزار کارخانه در جریان بنگاه داری بانکها واقعا تأسف‌بار است. در برابر همه این بی‌کافیتی‌ها برای منحرف‌کردن افکار عمومی مسائلی چون ارائه خودرو به نمایندگان ملت را مطرح می‌کنند».

شاکری محور انتقاد را مستقیما متوجه جبهه جریان اصلاح‌طلب برد و تصریح کرد: «اصلاح‌طلبان بازوی اجرایی اهداف غربی‌ها در ایران هستند. اگر به مقاله‌های اخیر آقایان حجاریان، عبدی، علوی‌تبار ، تاجیک و تاجزاده نگاه کنید، در می‌یابید که آنها مشخصا اصل ع تمنای نظام را هدف گرفته‌اند و دیگر به صراحت می‌گویند که مردم نباید دنبال صندوق رأی باشند. آنها با وقاحت تمام بعد از ناکامی گسترده در موضوع برجام هنوز به دنبال بوسه زدن بر پنجه گرگ برای برداشته شدن تحریم ها و عادی‌سازی روابط با آمریکا و مذاکره از این دست با آمریکایی‌ها هستند و پاسخ نمی‌دهند که آن برجامی که آن‌قدر منتش را بر سر مردم گذاشتید چه نتیجه‌ای داشت که حالا مذاکره‌ای دیگر داشته باشد؟ بنابراین پروژه اصلاح‌طلبان علیه مجلس کاملا هماهنگ با سرویس‌های برانداز بیگانه است تا اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران را بشکنند».

او در پایان در پاسخ به پرسشی دیگر مبنی بر اینکه آیا این احتمال می‌رود که اصلاح‌طلبان با تخریب مجلس هدف‌گذاری انتخاباتی داشته باشند، گفت: «تصور می‌کنم هدف آنها لزوما انتخابات نباشد زیرا خودشان هم می‌دانند که دیگر آبرویی نزد مردم ندارند و هدف اصلی آنها به بن بست کشیدن براندازانه نظام است و این موضوع را به روشنی می‌توان در مقالات هسته سخت اصلاح طلبان در سایت‌های ضد انقلاب دید. اصلاح‌طلبان در مقطع کنونی مروج تفکر بن‌بست هستند و می‌خواهند با جاانداختن این گفتمان کشور را به سمت لشگرکشی خیابانی و آشوب ببرند تا در نهایت به خواسته اصلی‌شان یعنی سازش در مقابل دشمن و شکستن گفتمان مقاومت برسند».

دیدگاه ها غیرفعال است