نامه 18 عضو شورای شهر در حمایت ازاقدامات ارزشی شهردار

1

دانا:  در این بیانیه که به امضای ۱۸ نفر از اعضای شورای شهر تهران رسیده ، آمده است؛

 

بسم الله الرحمن الرحیم

…در این جنگ نرم وظیفه مجموعه فرهنگی این است که هنر را تمام عیار و با قالبی مناسب به میدان آورد تا اثر گذار شود…” ازبیانات رهبر معظم انقلاب

امروزه بر کسی پوشیده نیست که دشمن در پس نقاب بشر دوستی خود چه اهدافی شومی را علیه ملتهای مستضعف جهان و به ویژه ملت مسلمان ایران پنهان کرده است. این نیت شوم به خصوص در حوزه زندگی شهرنشینی بیشتر مورد توجه دشمن است چرا که بشر امروزی گاه در پیچ و خم زندگی آهنین خود در خصوص مسایل مهم فرهنگی و تربیتی خود دچار نسیان شده و راه را گم می کند.

شهر تهران نیز از این مساله مستثنی نیست و متاسفانه زندگی شهری باعث شده تا گاهی موضوعات مهم در لایه های مختلف طراحی های گوناگون پوشیده شود.

خوشبختانه شهرداری تهران طی ماههای اخیر با درک این واقعیت، حرکت های فرهنگی خوبی را آغاز کرده است که از آنجمله می توان به نصب تابلوهای استکبار ستیزی ، گرامیداشت یاد شهدا، بزرگداشت مراسم مذهبی ، نصب تابلوهای گرامیداشت حماسه نه دی و … اشاره کرد.

این اقدامات فرهنگی شهرداری به مصداق” من لم یشکر المخلوق، لم یشکر الخالق” شایسته تشکر و قدردانی است.

ما امضا کنندگان ذیل ضمن اظهار خداقوت به مسئولان امر از آنها می خواهیم ، حرکت آغاز شده را با قدرت و دقت و جدیت ادامه داده و در تعمیق و گسترش بییش از پیش آن کوشا باشند.

این بیانیه به امضای سروری ، پیرهادی ، اقبال شاکری ، قناعتی ، ناصحی ، حافظی ، شیبانی ، تقی پور ، طلایی ، رضا زاده ، دبیر ، آباد ، راستگو ، چمران ، مجتبی شاکری ، دوستی ، شجاع پوریان ، جدیدی رسیده است.

دیدگاه ها غیرفعال است