نمایشگاه «عطر سیب» فرصتی برای ارتقای حیات معنوی جامعه است

1

عضو شورای اسلامی شهر تهران برپایی نمایشگاه «عطر سیب» را موجب ارتقای سطح حیات مصرفی جامعه با سمت و سوی مناسب فرهنگی دانست.

مجتبی شاکری، عضو شورای اسلامی شهر تهران در گفت و گو با ستاد خبری «عطر سیب» به بهانه برپایی سیزدهمین نمایشگاه بزرگ فرهنگی«عطر سیب» گفت: نمایشگاه «عطر سیب»، پازلی از فعالیت های شهرداری تهران در کنار فعالیت های قرآنی، فرهنگی، ادبی و فعالیت هاى متنوع دیگر فرهنگی – اجتماعی است و در واقع می تواند تکمیل کننده این فعالیت ها و تلاش های شهرداری باشد.

شاکری با اشاره به این که این نمایشگاه نباید تنها به یک ارتباط برای اهدای کالا ختم شود، توضیح داد: برپایی چنین فضای گسترده ای در سطح شهرو در استانه ماه محرم الحرام در حقیقت فرصتی برای ارتقای سطح حیات معنوی جامعه است و می تواند با یک امتیاز بندی مناسب، برنامه های متنوع و متعددی را در کنار هم قرار دهد تا از این طریق هم مخاطبین و مصرف کنندگان، وهم تولیدکنندگان بیشتری را به سوی خود جذب کند.

عضو شورای اسلامی شهر تهران اضافه کرد: این امتیاز بندی می تواند به عنوان تشویق حیات تولیدی و مصرفی با سمت و سو و جهت دهی مناسب فرهنگی مناسبتی الگو ساز قلمداد شود.
شاکری تاکید کرد: از سوی دیگر، نمایشگاه عطر سیب، راهکاری مناسب و کارشناسانه در جلب توجه مردم به مصرف کالاهای ایرانی و بازیافت اعتماد مجدد آنان به کالاهای باکیفیت داخلی است و نقش به سزایی در کم کردن وابستگی و رکود اقتصادی جامعه ایفا می کند.

وی خاطرنشان کرد: مساله هدفمندی در مصرف کالاهای داخلی در نمایشگاه عطر سیب، می تواند با استفاده از این کالاها به صورت گسترده در سازمان های زیباسازی و همچنین استفاده از تبلیغات مناسب برای جهت دهی مناسب و بهره مندی از شرایط مساعد مثمر ثمر واقع شود.

لازم به ذکر است سیزدهمین نمایشگاه بزرگ فرهنگی عطر سیب از ١٢ تا ٢٢ مهر ماه ١٣٩٤ توسط معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در محل بوستان بزرگ ولایت برگزار خواهد شد.

دیدگاه ها غیرفعال است