قانون الزام دولت به حقوق هسته‌ای به هیچ‌وجه دست تیم مذاکره‌کننده را نخواهد بست

1

{jcomments off}

عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران گفت: تیم مذاکره‌کننده بلندگوی خواسته‌های مردم هستند و “قانون الزام دولت به حفظ حقوق و دستاوردهای هسته‌ای ملت ایران” قرار نیست به هیچ‌وجه دست آنها را در مذاکرات ببندد.

مجتبی شاکری عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به “قانون الزام دولت به حفظ حقوق و دستاوردهای هسته‌ای ملت ایران”، اظهار داشت: سخنان صریحی که مقام معظم رهبری در دانشگاه امام حسین(ع) داشتند تکلیف را مشخص کرد.

وی افزود: بنده معتقدم مجلس در پیشنهاد و تصویب این طرح حتی دیر هم عمل کرد، البته این اقدام بسیار شایسته است. آنها با تصویب این طرح در اصل خواسته‌های مردم را در بحث هسته‌ای پشتیبانی کردند و الزامات لازم را هم برای دولت و هم برای مبارزه با استکبار انجام دادند.

عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی با بیان “نمایندگان مجلس با تصویب این طرح نشان دادند که متوجه امور جاریه کشور هستند”، تصریح کرد: کنگره آمریکا به خوبی در حال اداره کردن خواسته‌ها و توافقات ملی آمریکاست.

شاکری تأکید کرد: تیم مذاکره‌کننده نماینده ملت ایران است و ملت نیز چارچوب‌های خود را در مذاکرات اعلام می‌کند. آنها هرگز اجازه پایمال شدن خون شهدای هسته‌ای و تکرار این حوادث تلخ را نمی‌دهند.

وی خاطرنشان کرد: تیم مذاکره‌کننده بلندگوی خواسته‌های مردم هستند و این قانون قرار نیست به هیچ‌وجه دست آنها را در مذاکرات ببندد. این قانون دست آنها را از گذشته بیشتر باز می‌گذارد.

عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی در پایان تیم مذاکره‌کننده را سربازان خط مقدم هسته‌ای دانست و گفت: قرارگاه پشتیبانی آنها ملت ایران است.

 

این گفت وگو را در سایت خبرگزاری تسنیم مشاهده بنمایید.

دیدگاه ها غیرفعال است