فهرست هماهنگ احزاب اصولگرا برای انتخابات مجلس ارائه می‌شود

1

دبیرکل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی از ایجاد فهرستی هماهنگ توسط اصولگرایان در انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی خبر داد.

 

 

مجتبی شاکری در گفتگو با خبرنگار حوزه احزاب گروه سیاسی خبرگزاری آنا، با اشاره به در پیش بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی در اوایل اسفند ماه سال ۹۸، اظهار کرد: با توجه به جبهه‌بندی‌ها صورت گرفته در احزاب به زمان آغاز انتخابات بسیار نزدیک می‌شویم.

وی با بیان اینکه مجموعه نیروهای جبهه انقلاب اسلامی رایزنی و گفتگوهای خود را برای انتخابات شروع کرده‌اند، ادامه داد: جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی نیز متشکل در زیر مجموعه نیروهای جبهه انقلاب اسلامی(جمنا) کار خود را انجام می‌دهد. 

دبیرکل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه فهرستی مشخص و همگرا از احزاب اصولگرا برای انتخابات آتی تشکیل می‌شود، عنوان کرد: شاکله هماهنگ و لازم در نیروهای اصولگرا برای انتخابات در نظر گرفته شده؛ اما این موضوع به‌صورت آهسته و آرام در حال انجام است.

شاکری با اشاره به اینکه جبهه نیروهای انقلاب اسلامی وظایف متعددی را دنبال می‌کند، اعلام کرد: شورای وحدت نیز زیرمجموعه این جبهه در حال کار است.

وی تجربیات گذشته و بازخوانی شیوه‌ها و روش‌ها را در انتخابات مجلس شورای اسلامی مهم ارزیابی کرد و گفت: اصل مهمی که باید احزاب در انتخابات آتی به دنبال آن باشند، تحقق بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی است.

فعال سیاسی اصولگرا با تأکید بر اینکه فصل‌الخطاب در انتخابات مجلس شورای اسلامی منشور گام دوم انقلاب است، یادآور شد: در انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز باید بر اساس منشور گام دوم انقلاب حرکت کرد.

وی تأکید کرد: با توجه به شرایط کشور باید نیروهای جهادی و انقلابی در مجلس شورای اسلامی حاضر شوند.

دیدگاه ها غیرفعال است