فرمانده‌هان اصلاحات بیگانه‌پرست‌اند/ اصلاحات دچار فقر تئوریک شده است/ اصلاح‌طلبان بوسه بر پنجه گرگ می‌زنند/ آنها می‌خواهند برجام‌های 2، 3، و 4 را پای قدم‌های بایدن بریزند

1

شخصی مانند سعید حجاریان که جانبازی دروغین است و با تروری خودخواسته پرونده‌ای در بنیاد شهید برای خود درست کرده است، تئوریسین جریان اصلاحات است. بسیاری از تئوری‌پردازان هسته سخت اصلاحات شخصیت‌های قلابی که از مکتب امام(ره)، جمهوری اسلامی، قانون اساسی و ولایت فقیه عبور کرده‌اند. پرونده بنیان‌گذاران اصلاحات سیاه‌تر از آن است که بتوانند با بزک‌کردن چهره آمریکا برای خود رأی بیاورند.

 

نتیجه انتخابات آمریکا معلوم شد و جو بایدن چهارسال بر کرسی ریاست‌جمهوری آمریکا تکیه خواهد زد اما معلوم نیست چرا اصلاح‌طلبان در این میان ابراز خشنودی می‌کنند و تصور می‌کنند که می‌توانند با ایجاد دوقطبی مذاکره-مقابله در انتخابات ریاست‌جمهوری سال1400 به توفیقی دست یابند؟ درحالی که هر تحلیلگر سیاسیِ آگاهی می‌داند سیاست‌های آمریکا در قبال ایران با رفتن و آمدن این دولت یا آن دولت تغییری نمی‌کند. از سوی با بررسی اظهارات شخصیت‌های کلیدی جریان اصلاحات به وضوح می‌توان دریافت که آنها تا پیش از انتخابات آمریکا به طور کلی از اصل انتخابات عبور کرده بود و انتخابات در ایران را تمسخر می‌کردند و حالا مشخص نیست که چه‌طور و به صورت ناگهانی به این نتیجه رسیده‌اند که باید در انتخابات شرکت کرد؟

مجتبی شاکری، دبیرکل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی درباره رویکرد جریان اصلاحات بعد از پیروزی بایدن در انتخابات آمریکا به «فردا» گفت: «وقتی جریان اصلاحات به لحاظ اندیشه‌ای دچار مشکل اساسی می‌شود و راهبردی ندارد و تئوری‌هایش به انتها رسیده است، نمی‌تواند نیروهای خود را تغذیه فکری کند و نتیجه‌اش همین تنش‌ها و تشنج‌های درون جناحی‌ می‌شود. پرسش اصلی مردم از اصلاح‌طلبان این است که چرا در قبال عملکرد دولتی که خودتان سر کار آورده‌اید پاسخگو نیستند؟ چرا در قبال مشکلات واقعی جامعه از جمله گرانی‌ها، توروم، افزایش نرخ ارز، بیکاری، قاچاق کالا و… هیچ پاسخی نمی‌دهند؟ دوره فرافکنی و توهین به حافظه مردم به پایان رسیده است. واقعا تأسف‌بار است که فرمانده‌هان این جریان کاملا بیگانه‌پرست شده‌‌اند و به جای پاسخگویی در برابر ناکارآمدی دولت مورد حمایت‌شان، چشم به انتخابات آمریکا دوخته‌اند و از پیروزی جو بایدن به طرز تعجب‌آوری ذوق‌زده می‌شنود و این درحالی است که نه‌تنها هنوز معلوم نیست رویکرد دولت بعدی آمریکا چه خواهد بود بلکه هم جمهوری‌خواهان و هم دموکرات‌ها گفته‌اند در قبال ایران سیاست واحدی در دستور کار داردند». 

وی ادامه داد: «اصلاح‌طلبان خودشان هم می‌دانند دچار فقر تئوریک هستند و سراسر اندیشه‌هایشان بی‌ریشه است. به دلیل همین فقر تئوریک چندی پیش مشاهده کردیم که از اصل انتخابات هم عبور کرده بودند و نسبت به انتخابات با استهزا مواجه شدند و اکنون و بعد از مشخص‌شدن نتیجه انتخابات آمریکا به صحنه آمده‌اند و می‌خواهند در انتخابات شرکت کنند و برای پیروزی بایدن در فضای مجازی کارنوال شادی راه انداخته‌اند».

این فعال سیاسی در پاسخ به این پرسش که آیا اصلاح‌طلبان قادر خواهند بود با دوقطبی مذاکره – مقابله به توفیقی در انتخابات1400 دست یابد، اظهار کرد: «من تصور می‌کنم اصلاح‌طلبان هیچ امیدی به انتخابات1400 ندارند. ظریف هم با این حرفی که زد مبنی بر اینکه اگر بایدن بیاید، من می‌آیم، پرونده خودش را خراب‌تر کرد زیرا بایدن چه ارتباطی به شخص ایشان دارد؟ و چرا باید سرنوشت ملت و کشور را به رئیس‌جمهور آمریکا گره بزنیم؟ ما هم باید چنین گفتمان‌های کاذبی که اصلاح‌طلبان ایجاد می‌کنند را تشریح کنیم تا مردم بدانند با چه پدیده‌هایی روبه‌رو هستند. همه باید با بصیرت کامل مانع خسارت‌های بیشتر به کشور شویم. به هیچ وجه پذیرفتنی نیست کسانی که هنوز در معرض اتهام ناکارآمدی مدیریت هشت ساله هستند، یک‌بار دیگر بخواهند با نعل وارونه دستگاه محاسباتی مردم را دچار اختلال کنند و دونگانگی ایستادگی» و وادادگی را جایگزین واژه‌های تقلبی کنند تا بوسه‌زدن بر پنجه گرگ را مقبول نشان دهند و برجام‌های 2، 3 و 4 را به پای قدم‌های بایدن بریزند».

دبیرکل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی تصریح کرد: «واقعیت این است کاری که دولت یازدهم و دوازدهم با میدان‌داری اصلاح‌طلبان در این کشور کرد، خسارت‌های بی‌شماری به‌جای گذاشت. بسیاری از تئوری‌پردازان هسته سخت اصلاحات شخصیت‌های قلابی که از مکتب امام(ره)، جمهوری اسلامی، قانون اساسی و ولایت فقیه عبور کرده‌اند. با چنین وصفی معلوم نیست که از کدام جمهوریت سخن می‌گویند؟ پرونده بنیان گذاران اصلاحات سیاه‌تر از آن است که بتوانند با بزک‌کردن چهره آمریکا برای خود رأی بیاورند. اصلاح‌طلبانی از این دست فاقد هویت و غیرت دینی و ملی هستد که انتخابات جناح‌های فاسد سرمایه‌دار آمریکا را می‌خواهند دستمایه رأی‌آوری خود برای معاملات آتی با شیطان بزرگ قرار دهند. پوشیده نیست که مذاکره‌کنندگان آمریکایی همان تروریست‌های فرودگاه بغدادند که با افتخار سردار بزرگ ما شهید حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس را به شهادت رساندند».

دیدگاه ها غیرفعال است