علت تغییر نام ایستگاه چهارراه ولیعصر

1

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران، توضیحاتی درباره علت تغییر نام ایستگاه متروی چهار راه ولیعصر و همچنین سرانجام خانه شهریاران جوان را ارائه کرد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، مجتبی شاکری در دویست و چهل و هشتمین جلسه علنی شورای شهر تهران به تغییر نام ایستگاه مترو چهارراه ولیعصر اشاره کرد و اظهار داشت: “BBC” خبری درباره تغییر نام این ایستگاه منتشر و اعلام کرده بود، این امر به دلیل اعتراض هنرمندان بوده است.

وی ادامه داد: این در حالی است که تغییر نام فقط به دلیل وجود ایستگاه مشابه دیگری با نام میدان ولیعصر بود و هیچ‌ هنرمندی تاکنون اعتراضی در این خصوص نداشته است.

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران در ادامه اظهارات خود به نامه فرمانداری تهران درباره سرانجام خانه شهریاران جوان اشاره کرد و اظهار داشت: نامه ارسالی فرمانداری فاقد امضا، تاریخ و شماره دبیرخانه است بنابراین از نظر قانونی اعتباری ندارد.

وی ادامه داد: سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران در سال‌های اخیر تعداد نیروهای خود را به 4 هزار نفر رسانده است و جای سؤال است که با افزوده شدن خانه شهریاران جوان به این سازمان، چه سودی عاید شهرداری می‌شود.

 

این گفت وگو را در سایت خبرگزاری تسنیم مشاهده بفرمائید.

دیدگاه ها غیرفعال است