ساماندهی سمن‌ها/اقدامات بزرگ با حداقل هزینه

1

عضو کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران گفت: اگر سمن‌ها خوب سازماندهی شود، می‌توانیم با حداقل هزینه اقدامات بزرگی را به سرانجام برسانیم.

به گزارش خبرگزاری اجتماعی خبرگزاری فارس، مجتبی شاکری در یکصد و چهل و دومین جلسه علنی اسلامی شورای شهر تهران در تذکرات پیش از دستور به نامگذاری سال جدید به دولت و ملت، همدلی و همزبانی اشاره کرد و گفت: باید همدلی و همزبانی به گونه‌ای رقم بزنیم که مردم نتیجه آن را لمس کنند.

وی ادامه داد: چینش نظام در سه سطح دولت، ملت و رهبری آنقدر قوی است که بتواند از چالش‌های استکبار به راحتی عبور کند و اظهار نظر برخی از کارشناسان نباید خسارت‌های عمده‌ای را به این خط و نظام وارد نماید.

شاکری افزود: استکبار در صدد است اختلافات را به داخل و کف خیابان‌ها بیاورد اما ملاک تشخیص افراط و تفریط مقام معظم رهبری است و هر که جلوتر و عقب‌تر از ایشان باشد افراط و تفریط کرده است.

عضو کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران گفت: اگر سمن‌ها را خوب سازماندهی کنیم قادر خواهیم بود با حداقل هزینه اقدامات بزرگی را به سرانجام برسانیم.

شاکری گفت: سال گذشته در منطقه 4 تهران و در زمان ولادت حضرت فاطمه (س) اقدامی در راستای تجلیل از 350 مادر شهید منطقه 4 اجرا شد که به برکت حمایت‌های شهرداری امسال قرار است این اقدام در رابطه با هزار مادر شهید انجام شود.

دیدگاه ها غیرفعال است