شکست پروژه منافقین در ایران، شکست قطعی آمریکا است

1

دبیرکل جمعیت جانبازان گفت: شکست پروژه منافقین در ایران در حقیقت به منزله شکست حربه های سوء شیطان بزرگ است، زیرا آمریکا از سر استیصال، مجبور به تکیه‌زدن به سازمان منافقین شده است.

مجتبی شاکری دبیرکل جمعیت جانبازان و ایثارگران انقلاب اسلامی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به بی‌نتیجه‌ماندن فراخوان روز پنج‌شنبه (۱۱ مرداد) سازمان منافقین در ایجاد هرج و مرج در شهرهای کشور اظهار داشت: سازمان منافقین پیش از پیروزی انقلاب اسلامی، در تصفیه‌های درون سازمانی که به دلیل تغییر موضع ایدئولوژیک داشتند، از جمله کشتن شریف واقفی، همواره در نگاه مردم، دارای چهره‌های کریه و خبیث و پلشت بودند.

وی افزود: انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی و انفجار دفتر نخست‌وزیری که پس از پیروزی انقلاب، از سوی سازمان انجام شد، صحنه‌هایی ایجاد کرد که هیچ‌گاه از ذهن مردم ایران پاک نخواهد شد.

شاکری در همین باره با اشاره به قرابت کاخ سفید با سازمان منافقین اظهار داشت: شکست پروژه منافقین در ایران در حقیقت به منزله شکست حربه های سوء شیطان بزرگ است، زیرا آمریکا از سر استیصال، مجبور به تکیه‌زدن به سازمان منافقین شده است؛ در حالیکه اگر واقعا سازمان خاصیت داشت، می‌توانست برای صدام اقدامی انجام دهد و برای خود در داخل کشور محبوبیت ایجاد کند.

وی تصریح کرد: همه گروه‌هایی که مخالف جمهوری اسلامی بوده و هستند، نتوانستند از سازمان منافقین بهره‌ای ببرند. لذا برای ما که در داخل ایران هستیم روشن است که چرا نفرت منافقین، از دل ملت ایران زدوده نمی‌شود و پیام آن‌ها، اثرگذار نیست اما ترامپ و تیمش گویا می‌خواهند، بار دیگر آزموده را بیازمایند.

دیدگاه ها غیرفعال است