سپاه سیل چابهار و زاهدان را مدیریت می‌کند / جنگ الکترونیک آمریکا علیه ایران

1

عضو سابق شورای شهر تهران گفت: اگر مردم در روند بررسی‌ها قرار بگیرند، خیلی می‌تواند به آرام‌سازی جامعه و افکار عمومی کمک کند. آمریکا با حمایت از خانواده‌های عزادار، می‌خواهد غم‌شان را به مخالفت با نظام تبدیل و مردم را به خیابان‌ها بکشاند.

 

مجتبی شاکری دبیرکل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی، در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجو، در خصوص سانحه هوایی بوئینگ ۷۳۷ گفت: با توجه به نظرات کارشناسان داخلی و خارجی، ابهاماتی پیرامون حادثه برخورد موشک با هواپیما وجود دارد که باید بررسی شود. سردار حاجی‌زاده برای اینکه بتواند از تبدیل‌شدن سانحه به جنگ روانی جلوگیری کند، حادثه را به گردن گرفت.

وی دراین‌باره افزود: حضور امیر قطر در کشورمان، حاوی نکاتی است که بی ارتباط با جنگ الکترونیک نیست. بخشی از قرارگاه جنگ الکترونیکی آمریکا در قطر قرار دارد؛ سپاه نیز اعلام کرده بود که اگر از هر کشوری علیه ما تهاجم شود، ما حق حمله نظامی برای خودمان قائل هستیم.

شاکری با بیان اینکه امیر قطر به دنبال آن است که مسئولیت را به گردن آمریکایی‌ها بی‌اندازد، خاطرنشان کرد: سردار حاجی‌زاده در نشست خبری خود گفت که خبر رسیده، تعدادی موشک کروز به سمت تهران شلیک‌شده است؛ مجموعه این اتفاقات نشان می‌دهد که جنگ الکترونیک مطرح است. فردی که فیلم برخورد موشک به هواپیما را در فضای مجازی منتشر کرده، با شبکه‌های معاند ارتباط دارد و نحوه فیلمبرداری نشان می‌دهد که از زمان و مکان سانحه مطلع است.

وی دراین‌باره اظهار داشت: آمریکا به‌شدت در داخل دچار آشفتگی شده و برای منتقل کردن این آشفتگی به کشورمان، نیازمند فریب ذهن‌های مردم است؛ دشمن قصد دارد، حس انتقام که در مردم به گفتمان تبدیل‌شده را به یک نکته فرعی بدل کند. آمریکا با حمایت از خانواده‌های عزادار، می‌خواهد غم‌شان را به مخالفت با نظام تبدیل و مردم را به خیابان‌ها بکشاند.

شاکری ادامه داد: حضور سفیر انگلیس در اغتشاشات نشان می‌دهد که به دنبال تبدیل اعتراضات به تخاصم علیه نظام هستند و اگر این دستگیری صورت نمی‌گرفت، اثبات دخالت انگلیس‌ها در این قضایا سخت بود.

وی پیرامون خدمات سپاه پاسداران به کشور توضیح داد: سپاه پاسداران هم‌اکنون سیل زاهدان و چابهار را مدیریت می‌کند و دولت به‌نوعی زمین‌گیر است. شهادت حاج قاسم، برای سپاه پاسداران یک احترام معنوی به ارمغان آورد.

شاکری افزود: گزارش نهایی سانحه، مطلوب است که زود منتشر شود و حتی اگر امکانش باشد، مرحله‌به‌مرحله به مردم گزارش داده شود. اگر مردم در روند بررسی‌ها قرار بگیرند، خیلی می‌تواند به آرام‌سازی جامعه و افکار عمومی کمک کند.

 

دیدگاه ها غیرفعال است