دلسوزان‌ معیشت‌ مردم حاشیه‌سازی نمی‌كنند

2

به گزارش پایگاه خبری انصارحزب الله، مجتبی شاکری عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی در گفت وگو با تسنیم با بیان اینکه مردم از دولت ها انتظار دارند به مسائل معیشتی و اقتصادی آنها توجه کند، گفت: رسیدگی به مطالبات اقتصادی و معیشتی مردم حق مردم است و دولت ها باید در در زمینه تمام تلاش خود را بکنند.

 

وی با بیان اینکه هیچ نامزدی در انتخابات ریاست  جمهوری نبوده که شعار حل مشکلات اقتصادی مردم را مطرح نکرده باشد، تاکید کرد: بعد از پیروزی کاندیدا در انتخابات ریاست جمهوری، مطالبه مردم از رئیس جمهور درباره شعارهای اقتصادی به حق است.

شاکری با بیان اینکه دولت باید در مقابل توطئه های نفتی تدابیر لازم را داشته باشند و مهمترین تدبیر توجه به سیاست های اقتصاد مقاومتی است، اظهار داشت: ما تجربه فروش ۵۰۰ هزار بشکه ۵ دلاری را هم داشته ایم و در دوران دفاع مقدس و دهه ۶۰ با سیاست های اقتصاد مقاومتی بر این توطئه غلبه کرده ایم و امروز هم لازم است بیش از پیش به اقتصاد مقاومتی توجه کنیم.

عضو شورای مرکزی جمعیت.ایثارگران، پیشرفت های انقلاب اسلامی را مرهون مقاومت و پایداری ملت ایران در مقابل دشمنان انقلاب اسلامی و نظام سلطه توصیف کرد و گفت: با پایداری و مقاومت و توجه به سیاست های اقتصاد مقاومتی به راحتی می توانیم بر مشکلات پیروز شویم.

وی در پایان با بیان اینکه حاشیه  برای اقتصاد و معیشت مردم سم است، گفت: کسانی که دلسوز معیشت و اقتصاد مردم هستند، حاشیه سازی نمی کنند

دیدگاه ها غیرفعال است