فلسطینی‌ها امروز در وضعیت مقتدرانه تل‌آویو را هدف می‌گیرند

1

دبیرکل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی گفت: اکنون فلسطینی‌ها در وضعیتی مقتدرانه هستند و قادرند طی دو روز ۷۰۰ موشک با اهداف متنوع به قلب تل‌آویو شلیک کنند.

 

مجتبی شاکری در گفتگو با خبرنگار حوزه مجلس گروه سیاسی خبرگزاری آنا، با اشاره به لزوم حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس اظهار کرد: ۷۱ سال از اشغالگری رژیم صهیونیستی در فلسطین می‌گذرد و بدعهدی‌های سازمان ملل و کشورهایی همچون انگلیس، آمریکا و فرانسه در قبال مردم فلسطین باید برای دنیا مشخص شود.

وی افزود: با تمام تلاشی که برای سرکوب کردن ملت فلسطین صورت گرفت، اکنون فلسطینی‌ها در وضعیت مقتدرانه هستند و قادرند طی دو روز ۷۰۰ موشک با اهداف متنوع به قلب تل‌آویو شلیک و نسل جدید موشک‌های خود را آزمایش کنند.

دبیرکل حزب جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی تصریح کرد: مردم فلسطین امروز روی پای خود ایستاده‌اند و آرمان‌های انقلاب اسلامی ایران در حمایت از مظلومان فلسطینی آنان را در تغییر و رسیدن به این وضعیت کمک کرد.

شاکری گفت: ترامپ اعتراف کرد که ایالات متحده هفت هزار میلیارد دلار هزینه کرد تا جلوی  انقلاب اسلامی را بگیرد و پدیده مقاومت را به بن‌بست بکشاند، اما نتوانست و این اعتراف تاریخی رئیس‌جمهور آمریکاست. امروز هم باید توجه داشته باشند ۱۰۰ هزار میلیونی که برای وطن‌فروشی به فلسطینی‌ها پیشنهاد می‌کنند در مقابل هفت هزار میلیارد دلار عددی نیست.

وی تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران با شعار آزادیخواهی از ملت فلسطین حمایت کرد و نشان داد در حمایت از مظلوم زبان، ملیت، و مذهب برایش تفاوتی ندارد، چرا که اکثر قریب به اتفاق فلسطینی‌ها اهل سنت هستند، اما شعار انقلاب اسلامی ایران آزادگی ملت‌هاست.

دبیرکل حزب جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: ان‌شاءالله مردم ایران با حضور در راهپیمایی روز جمعه بار دیگر نشان می‌دهند صلح جهانی آرمان  انقلاب اسلامی است، امیدواریم این حضور موجب دلگرمی فلسطینی‌ها شود و بدانند پدیده وطن‌فروشی ننگ بزرگی است که بر پیشانی کسانی که آن را می‌پذیرند باقی می‌ماند.

دیدگاه ها غیرفعال است