حساسیت شهرداری تهران کمتر از ریاست جمهوری نیست/کولایی فاقد رزومه قوی اجرایی

1

عضو شورای شهر تهران با اشاره به انتخاب شهردار توسط منتخبین شورای پنجم اظهار داشت: حساسیت مقام شهردار تهران کمتر از حساسیت ریاست جمهوری نیست و مکانی برای مشق مدیریتی و آزمون خطا نیست.

مجتبی شاکری در گفت و گو با شهرایران  گفت: افراد منتخب برای منصب شهرداری باید با رزومه های بسیار قوی وارد این پست شوند، پایتخت قلب کشور است و مدیریت شهری قوی  را می‌طلبد.

وی افزود: باید بر این نکته توجه داشت مدیریت شهر تهران در واقع برابر با مدیریت پنج وزارت خانه است لذا می‌توان گفت حساسیت این مقام کمتر از حساسیت ریاست جمهوری نیست و مکانی برای مشق مدیریتی  و آزمون و خطا نیست.

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر گفت: شهرداری تهران نیازمند مدیریت بالفعل است نه مدیریت بالقوه،  شورای پنجمی ها باید دقت داشته باشند که فردیی را با رزومه قوی  برای پست شهرداری انتخاب کنند.

مجتبی شاکری  بیان کرد : برخی معتقد هستند که شهردار تهران سودای ریاست جمهوری در سر می‌پروراند لیکن افرادی که در این پست انتخاب می شود به علت فشردگی بالای کاری  باید رزومه ای نظیر و نزدیک به ریاست جمهوری را در کارنامه عملی خود داشته باشد.

وی با اشاره به انتخاب بانوان در جایگاه شهرداری پایتخت بیان کرد: توانایی افراد هیچ ارتباطی به جنسیت آن ها ندارد، ما نیازمند مدیریت شهری قوی و یکپارچه‌ای هستیم که بتواند با قدرت تمام شهر را مدیریت کند و این امر نیز با رزومه قوی افراد رابطه مستقیم دارد.

رئیس  کمیسیون فرهنگی  اجتماعی شورای شهر گفت: بنده در رزومه کاری خانم کولایی پست اجرایی بلند مدیریتی، نظیر وزارت خانه و یا استانداری را نمی‌بینم و این موضوع هیچ ارتباطی به جنسیت این فرد ندارد اگر یک بانو متخصص با رزومه قوی پیدا شود میتواند پست مهمی چون شهرداری را به عهده بگیرند.

دیدگاه ها غیرفعال است