جنگ ترکیبی را شما شروع کردید پایانش را ما رقم می‌زنیم

1

دبیرکل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی خطاب به دولت آلمان یادآور شد: بدانید جمع ایثارگرانی که اینجا اجتماع کردند همان کسانی هستند که عوارض شیمیایی شما در جنگ ۸ساله در جان‌شان است.

 مجتبی شاکری دبیر کل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی طی سخنانی در تجمع تشکل های ایثارگری و خانواده معظم شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران دوران دفاع مقدس در مقابل سفارت آلمان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای امنیت و شهادت زائران حرم مطهر احمد بن موسی(ع) بیان کرد:  خداوند را به دلیل نعمت‌هایی همچون اسلام، ولایت فقیه و ایثارگران سپاسگزاریم. ما این اجتماع را یک عملیات علیه همه دشمنان امنیت کشورمان اعلام می‌کنیم. آمده‌ایم تا بگوییم که عملیات ما عملیاتی شناختی متکی به منطق، بازدارنده ، علیه دشمنان، تکفیری‌ها، آمریکا و استکبار است.

وی ادامه داد: کینه ورزی شما نسبت به ایران به دیروز و امروز بر نمی گردد. سال ۱۹۵۲ میلادی سی و چهارمین رئیس جمهور آمریکا که بعد از ترومن سرکا رآمد گفت:« گمان نمی کنم منطقه ای مهمتر از ایران روی نقشه جغرافیایی جهان وجود داشته باشد؛ ایران؛ دارای نفت است و هم در چهار راه جهان واقع شده است اگر روزگاری ایران و شوروی با هم کنار آیند، کره زمین جای امنی برای غرب نخواهد بود. همچنین نباید وضعیتی پیش آید که ایران به گذشته دور خود بازگردد و یک قدرت نظامی شود. وای به وقتی که میلیتاریسم ایرانی زنده شود؛ بروید تاریخ این کشوررا بخوانید تا متوجه حرف من بشوید.»

دبیرکل جمعیت جانبازان یادآور شد: دشمنان از آیزنهاور تا بایدن ، چهل و ششمین رئیس جمهور و همپیمانان اروپایی شان می‌دانند ایران قوی و مقتدر یعنی چه؟ کشور آلمان نازی در جنگ اول و دوم جهانی بیهوده و در رقابت قدرت درآرایش با قدرت های رقیب بازی را رقم زدند که درجنگ اول ۱۰ میلیون نفر از مردم ما بدون مداخله در این رقابت قدرت در اثر قحطی از دنیا رفتند و در جنگ دوم جهانی نیز ۴ میلیون نفر از مردم ما را نابود کردند. این تصویر واقعی خوی و خصلت شما در آن زمان. تصویر امروزتان را خواهم گفت.

وی اشاره داشت: آمریکا و انگلیس حتی در آن زمان به دولت قانونی مصدق هم رحم نکردند . اعتماد ساده نگرانه مصدق به آمریکا معامله این دو قدرت را علیه دولت مصدق رقم زد. سقوط این دولت قانونی، نمایشگر پلشتی شما مدعیان آزادی ولیبرالیسم از روزگاران گذشته است. شما با پیروزی انقلاب اسلامی همین بدعهدی و کینه ورزی را رها نکردید چون از کلام امام خمینی (ره) فهمیده بودید غرب مستکبر جایی در جمهوری اسلامی ایران نخواهد داشت. محاسبات شما درباره انقلاب اسلامی و مصادره آن اشتباه بود. شما نه ملت ما را، نه رهبری و نه قدرت ولایت فقیه را درک نکردید. میخواستید با ملی گرا ها و لیبرال های نهضت آزادی و دولت موقت، انقلاب را از چنگ امام و مردم ما در آورید نتوانستید. با به صحنه کشیدن بنی صدر و منافقین، همان هدف شوم خود را دنبال کردید، محاسبه شما غلط بود.

شاکری با بیان اینکه شما دشمنان تصور می‌کردید می‌توانید با فشار اقتصادی ما را شکست دهید، توضیح داد: شما در بازه‌های مختلف تاریخی ایران اسلامی تلاش کردید تا با شبیخون فرهنگی، انقلاب‌های رنگی، فشار اقتصادی و سایر طراحی‌های خود ملت ایران از پای درآورید اما شکست خوردید. از دل برجام هم نتوانستید راهی به پیش ببرید و در این دوره نیز بعد از شکست تابستان داغ ۱۳۹۶ و آشوب آفرینی ۱۳۹۸، اکنون به جنگ ترکیبی و شناختی روی آورده‌اید.

وی خطاب به دولت آلمان برای مداخله در این جنگ نیابتی همراه آمریکا و رژیم صهیونیستی یادآور شد: بدانید جمع ایثارگرانی که اینجا اجتماع کردند همان کسانی هستند که عوارض شیمیایی شما در جنگ ۸ساله در جان‌شان است. ما شما را در جهان رسوا کردیم و بیادتان می آوریم که در سال ۱۳۷۶ در همین مکان و در ماجرای میکونوس شما و همه هم پیمانان اروپایی تان را مجبور به عذرخواهی برای بازگشت سفرایتان به کشورمان کردیم . ما را خوب بشناسید .خطاهای شما بازهم تکرار خواهد شد چون نه دین و نه قرآن را نمی‌شناسید. شما از فرهنگ ایثار و شهادت بی‌اطلاع هستید. در این جنگ شناختی، شما به دنبال آن بودید که تاکتیک ها و روش هایتان را اصلاح کنید و جنگ ترکیبی و هیبریدی را با کمک کودتای ربات ها بر ما تحمیل کنید. همه دارایی شما در این جنگ ترکیبی به میدان آمد و از هر قشری، گسلی را فعال کردید. جنگ ترکیبی را شما شروع کردید پایانش را ما رقم می‌زنیم.

شاکری ادامه داد: دلارهای بسیاری را برای دشمنی با ما هزینه کردید آمریکا با وجود ۲۴ تریلیون دلار بدهی از جیب مردم آمریکا ، ۷تریلیون دلار نیز هزینه ریشه کردن کردن انقلاب اسلامی و جبهه مقاومت منطقه را داد و به اقرار خودشان هیچ چیز عایدشان نشد. اکنون نیز طی این ۵ هفته مطابق آمار حداکثر ۱۳۰ هزار نفر را در کل کشور توانسته اند به کف خیابان بیاورند اگر با ضریب دو هم آن را محاسبه کنیم هنوز در این جنگ ترکیبی تمام عیار نتوانسته اید یک درصد مردم ایران را مقابل نظام آرایش بدهید. در رای گیری برای جمهوری اسلامی در سال ۵۸ نود وهشت و نیم درصد موافق و تنها یک و نیم درصد مخالف جمهوری اسلامی رای دادند. شما امروز لشگری را که فراهم کرده اید حتی یک درصد جمعیت کشور نیست. این یعنی متوهم بودن در آمار و ارقامی که خودتان دچار توهم در آن شده اید.

این جانباز جنگ تحمیلی اشاره داشت: آرایش شما در این جنگ می خواهد منفورترین تروریست های داعش را در آرایشی کنار هنرمندان، سلبریتی ، دانشجویان و دانش آموزان و روشنفکران قرار دهد. ابلهانه تر از این آرایش را نمی توان تصور کرد. ما رسواگر شما در این جنگ و جدا کننده ی اقشار معترض با جریان اغتشاش ، تروریسم و برانداز خواهیم بود. بدانید ما نسل انقلاب ، دفاع مقدس، دفاع از امنیت ، مدافعان حرم و فرزندانمان امتحان خود را در تمامی عرصه‌های جنگی پس داده‌ایم. ما در پایگاه «عین‌الاسد» درسی ماندگار تا ابد به شما دادیم تا هوس براندازی و خشکاندن ریشه انقلاب اسلامی در ذهنتان نقش نبندد . ما ریشه استکبار را می خشکانیم. به فرمایش آن صد پاره تن ، شهید حاج قاسم «ما ملت امام حسین هستیم» و هر تهدیدی را به فرصت تبدیل می‌کنیم. رویای نیل تا فرات تمام شد.

وی در پایان خطاب به کشورهای اروپایی، منافقین و دشمنان اعلام کرد: ما وارث همه نیکان و پاکان هستیم. اگر از دشمنی با ما دست برندارید ما هر دستی را قطع خواهیم کرد.

دیدگاه ها غیرفعال است