جلسه اصلاح‌طلبان شورا با خاتمی/ اجرای تئوری حجاریان بر فتح سنگربه‌سنگر/ سیاه نمایی اقدامات در دستور کار اصلاح‌طلبان

1

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: اعضای اصلاح‌طلب شورای شهر اخیراً جلسه‌ای را با رئیس‌جمهور اصلاحات داشته‌اند و بحث فهرست اصلاح‌طلب‌ها را مطرح کردند و در آن جلسه تئوری حجاریان مبنی بر فتح سنگر به سنگر مطرح شده است و به دنبال بازیافت آن تئوری هستند.

مجتبی شاکری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس،‌ درباره حاشیه‌های شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت:‌با نزدیک شدن به انتخابات سال 96 و تلاشی که اصلاح‌طلبان برای فهرست‌شان دارند بنابر این نیازمند ایجاد دو قطبی کردن و دامن زدن به مسائل حاشیه‌ای و سیاسی هستند که این دو قطبی شدن موجب انکار بعضی از خدمات مثبتی است که در شهر تهران انجام شده است.

وی افزود: نقد غیرمنصفانه و سیاه‌نمایی غیراخلاقی است و مخاطب در واقع آن را نمی‌پذیرد.

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت:‌ اعضای اصلاح‌طلب شورای شهر اخیراً جلسه‌ای را با رئیس‌جمهور اصلاحات داشته‌اند و بحث فهرست اصلاح‌طلب‌ها را مطرح کردند و در آن جلسه تئوری حجاریان مبنی بر فتح سنگر به سنگر مطرح شده است و به دنبال بازیافت آن تئوری هستند.

شاکری گفت: با آرایش و راهبردی که اصلاح‌طلبان گرفته‌اند سیاه‌نمایی اقدامات صورت گرفته در اولویت آنها وجود دارد و حتی با تکرار تذکرهای گفته شده در سیاسی و دو قطبی شدن فضای پیش از انتخابات می دمند.

وی افزود: در سه و نیم سالی که می‌گذرد در مورد بعضی از پروژه‌ها توضیحات چند باره لازم داده شده است ولی مجدداً با تکرار همان پرسش ها ذهن مخاطب را مکدر کنند.

عضو شورای اسلامی شهر تهران شاهد مثال سیاسی کردن فضای شورای شهر را در ماجرای اخیر کلید واژه ترافیک سیاسی دانست و نیز اظهار داشت: چند تن از همکاران بی هیچ دلیل ترافیک را سیاسی می‌دانستند ، اعلام کردیم که دلیل و ادله‌ای در این خصوص بیاورند ولی شیوه آنها به این شکل است که ابتدا متهم می‌کنند و بعد نیز دلیل و ادله خاصی را ندارند و با این کار را اذهان شهروندان را دچار آشفتگی کرده‌اند.

شاکری درباره برخی هجمه‌هایی که به قالیباف توسط طیف اصلاح‌طلبان وارد می‌شود، گفت: هر کسی در جایگاه مدیریت کارهای بزرگ اجرایی است در معرض نقد نیز قرار می‌گیرد.

وی با انتقاد به نقد‌های گزینشی با هدف دوقطبی کردن انتخابات 96 این شیوه را ناعادلانه و غیر اخلاقی برشمرد و افزود: در حال حاضر تناقض‌گویی‌های روحانی در جایگاه پاسخگویی نجومی شده است و رئیس‌جمهور ما با خودشیفتگی مثال زدنی در حالی که وزیرش اشتباه در برجام را تأیید میکند، حاضر به اقرار این واقعیت نیست و عجیب تر این که برجام را موفقیتی بزرگ می‌داند.

وی افزود:‌ رئیس‌جمهور حاضر نیست نسبت به بیکاری،‌تورم و حقوق‌های نجومی اشکالات را بپذیرد و تا کنون در رابطه با حقوق‌های نجومی مدارک لازم را به قوه قضائیه نفرستاده است و حتی 14هزار میلیارد بدهی به شهرداری را در حال تعلیق نگه داشته است.

دیدگاه ها غیرفعال است