تعادل میان بودجه مناطق شهرداری تهران برقرار شود

1

عضو کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر تهران خواستار برقراری تعادل میان بودجه مناطق مختلف تهران شد و گفت: در برخی مناطق امکانات اشرافی وجود دارد و مناطق دیگر حتی از حداقل‌های لازم برخوردار نیستند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، مجتبی شاکری در جریان دویست‌وسی‌وچهارمین جلسه علنی شورای شهر تهران با اشاره به سکونت میلیون‌ها نفر از مردم تهران در بافت‌های فرسوده اظهار کرد: همانطور که شهرداری برای عده معدودی که در محله هرندی زندگی می‌کنند و باید باشند به همان نسبت باید نگران ساکنان بافت‌های فرسوده باشند.

به گزارش تسنیم، عبدالحسین مختاباد دیگر عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران نیز در تذکر پیش از دستور خود به مطالبات سنگین مردم و پیمانکاران از شهرداری تهران اشاره کرد و گفت: باید تمهیداتی پیش‌بینی شود که در ایام شب عید مردم به بخش قابل قبولی از طلب خود برسند.

وی سپس با اشاره به اینکه هنرمندان در شرایط اقتصادی خوبی به سر نمی‌برند اظهار کرد: در عین حال فشارهایی به روش‌های مختلف به هنرمندان وارد می‌شود درحالی که باید همه تلاش کنیم وفاق ایجاد کنیم.

مختاباد با بیان اینکه خنّاس‌ها هر روز در کشورهای اسلامی آشوب ایجاد می‌کنند گفت: در این شرایط جمهوری اسلامی ایران نمونه ثبات، اخلاق و امنیت است و باید همه برای همبستگی بیشتر تلاش کنیم.

وی با بیان اینکه ظاهراً برخی موسیقی را قبول ندارند گفت: شما هم بعضاً چیزهایی قبول دارید که ما به آن اعتقاد نداریم در عین حال ما به موسیقی اعتقاد داریم و معتقدیم مرّ قانون باید در کشور اجرا شود و نه سلایق شخصی.

وی از شهید چمران به عنوان نمونه بارز شخصیت سیاسی که هنرمند هم بوده است، یاد کرد.

 

این گفت وگو را در سایت خبرگزاری تسنیم مشاهده بفرمائید.

دیدگاه ها غیرفعال است