تخریب طبقه هفتم علاءالدین پیگیری شود

1

تخریب طبقه هفتم علاءالدین پیگیری شود

مجتبی شاکری رییس کمیته فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران گفت: نکته اولی که می‌خواهم به آن اشاره کنم بحث اصلاح سبک زندگی است که مورد تأکید مقام معظم رهبری است اما گویا مرکز مطالعات شهرداری کسانی را که اعتقادی به این امر ندارند برای این منظور گمارده است. من از معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری و نیز از سازمان فرهنگی و هنری شهرداری می‌خواهم این موضوع را پیگیری کنند.

شاکری در ادامه افزود: تذکر بعدی من در باب ساختمان علاءالدین است که مصوبه شورا و کمیسیون ماده 100 را داشته است. من از شهرداری و قوه قضاییه می‌خواهم این موضوع را به‌جد پیگیری نمایند. مردم از اینکه شورا پرچم مبارزه با تخلف را برافراشته خوشحال شدند اما نباید گذاشت که این خوشحالی از بین برود.

وی افزود: نباید این ذهنیت تقویت شود که می‌توان در برابر مبارزان تخلف ایستادگی کرد. همچنان که گفته می‌شود مالک علاءالدین حکمی خلاف حکم شهرداری گرفته است.

شاکری همچنین به استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و گفت: من از شورا می‌خواهم که نظرات خود را در این باب به مجلس اعلام کند. توجه داشته باشید استانی شدن انتخابات به این معنا است که مردم تهران باید نام 38 نفر را در برگه انتخاباتی بنویسند در حالی که تا امروز همان 30 نفر را هم به‌طور کامل نمی‌نوشتند.

دیدگاه ها غیرفعال است