تخريب‌گران دولت به دنبال كودتاي يلتسيني در كشور هستند

1

خبرگزاري فارس: عضو شوراي مركزي جمعيت ايثارگران گفت: كساني كه در داخل هجمه‌ها و تخريب‌ها را عليه دولت نهم انجام مي‌دهند، چنانكه در دوره‌هاي قبل هم نشان دادند به دنبال كودتاي يلتسيني در كشور هستند.

 

مجتبي شاكري عضو شوراي مركزي جمعيت ايثارگران انقلاب اسلامي در گفت و گو با خبرنگار سياسي خبرگزاري فارس درباره منشأ هجمه‌هايي كه عليه رئيس جمهور و دولت نهم صورت مي‌گيرد، گفت: موج هجمه‌هايي كه از بيرون انجام مي‌شود و موفقيتي كه دولت نهم در سياست خارجي داشته، همگي نشان از شكست سياست‌هاي آمريكا و متحدان اروپايي كاخ‌سفيد است. شاكري افزود: طبيعي است زماني كه آمريكا در عراق گير افتاده، در لبنان شكست خورده و در افغانستان هم با مشكل مواجه شده دست به طراحي و سازماندهي اين هجمه‌ها بزند و دولت نهم را كه شجاعانه در برابر آمريكا ايستاده و پرچمدار آرمان‌هاي انقلاب اسلامي است تخريب كند.

عضو شوراي مركزي جمعيت ايثارگران گفت: هجمه‌هايي كه در داخل عليه رئيس جمهور و دولت انجام مي‌شود نيز بي‌ارتباط با هجمه‌هاي خارجي نيست و كساني كه در داخل اين هجمه‌ها و تخريب‌ها را انجام مي‌دهند، پياده نظام آمريكا و غرب هستند و در دوره‌هاي قبل هم نشان دادند كه به دنبال كودتاي يلتسيني در كشور هستند.

شاكري، حسادت، دشمني و كينه ورزي را از ديگر دلايل تخريب دولت نهم خواند و گفت: دولت نهم برآمده از جريان سالم اصولگرايي است و قطعاً همه اصولگراها علاقمند هستند كه دولت نهم موفق باشد؛ چرا كه موفقيت دولت نهم، موفقيت آرمان‌هاي نظام است. وي افزود: كساني از زمين خوردن دولت نهم خوشحال مي‌شوند كه يا حسود و تنگ‌نظرند و يا خواهان سقوط نظام هستند و براندازي نظام را دنبال مي‌كنند.

دیدگاه ها غیرفعال است