تحولات منطقه گویای اقتدار گفتمان انقلاب اسلامی است

1

دبیرکل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی گفت: تحولات منطقه گویای آن است که اقتدار نظام جمهوری اسلامی و گفتمان متعلق به آن توانسته نقشه‌های دشمنان را خنثی کند.

مجتبی شاکری در گفتگو با خبرنگار حوزه احزاب گروه سیاسی خبرگزاری آنا، مردم‌سالاری دینی را یکی از دستاوردهای بی‌نظیر انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: این نظام توانست مردم‌سالاری را به طور کامل محقق کند و در هیچ کجای دنیا سراغ نداریم که مردم‌سالاری دینی به نحو مطلوب اجرا شود، لذا عملکرد نظام در اجرای اصول مردم‌سالاری دینی در ۴۰ انتخابات گذشته مشهود است.

وی ادامه داد: در این چهار دهه ملت ایران بی‌رحمی‌های بسیاری را از جانب غربی‌ها متحمل شده‌ است، اما با تمام خشونت‌ها و تهدیدها توانستیم از آن‌ها عبور کنیم. همچنین اظهارات ترامپ درباره هزینه هفت هزار میلیارد دلاری برای جلوگیری از نفوذ ایران در منطقه که نتیجه‌ای برای این کشور نداشت، نشان از کارآمدی مردم‌سالاری دینی و ناکارآمدی سیاست‌های آمریکایی دارد.

دبیرکل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی با بیان اینکه اکثر پروژه‌های آمریکا و دشمنان انقلاب اسلامی در منطقه با شکست روبه‌رو شده‌اند، تصریح کرد: دشمن نسبت به اقتدار جمهوری اسلامی، داوری از ظن خود دارد، اما تحولات منطقه گویای این واقعیت است که اقتدار نظام جمهوری اسلامی و گفتمان متعلق به آن توانسته نقشه‌هایی را که آن‌ها در راستای منافع خود تعریف کرده بودند، خنثی کند.

شاکری در پایان گفت: هرچند فشارهای بیرونی یکی از عوامل به وجود آمدن مشکلات معیشتی برای جامعه است اما عامل اصلی، وجود بی‌‎تدبیری‌ها در برخی از مسئولان است که این بی‌تدبیری‌ها منجر به کاهش ارزش پول ملی، افزایش قاچاق و کاهش صادرات شده است.

دیدگاه ها غیرفعال است