بمب انتشار اسناد محرمانه واگذاری املاک شهرداری ترقه بی خاصیت بود

1

عضو شورای اسلامی شهر تهران، انتشار اسناد محرمانه واگذاری املاک شهرداری توسط یکی از اعضای شورا را طراحی شده دانست و گفت:‌ این پروژه که قرار بود در مقابل فیش‌های نجومی قرار گیرد، شکست خورد و بمب انتشار این اسناد محرمانه به ترقه بی‌خاصیت تبدیل شد.

مجتبی شاکری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی تسنیم، درباره اینکه اخیراً نقش یکی از اعضای شورای شهر تهران در انتشار اسناد محرمانه واگذاری املاک شهرداری مشخص شده و چه برخوردی با این شخص صورت می‌پذیرد، گفت: برخورد قانونی با این فرد انجام خواهد شد و کمیسیون حقوقی راهکارهای چگونگی این برخورد را دنبال می‌کند.

وی انتشار اسناد محرمانه واگذاری املاک شهرداری توسط یکی از اعضای شورا را طراحی شده دانست و افزود:‌ این پروژه که قرار بود در مقابل فیش‌های نجومی قرار بگیرد شکست خورده است.

این عضو شورای اسلامی شهر تهران تصریح کرد: همانطور که دولت در زمینه فیش‌های نجومی پاسخگو نبود می‌خواستند نشان دهند که شهرداری هم نسبت به مسئله پیش آمده پاسخگو نیست و در این پشت صحنه طراحی شده نشان دهند که شهرداری هم پروژهای دنبال می‌شد در حالیکه شهرداری به استقبال مشکلات رفت و با باز کردن درها و ارائه اسناد عملکرد مناسبی را از خود ارائه کرد.

شاکری ادامه داد: اسناد و بررسی‌ها انجام شد و بنابر داوری دادستان؛ این مسئله جرم سازماندهی شده نبوده و از میان املاک واگذار شده فقط تعداد معدودی دچار مشکل بوده است.

به گفته وی بمبی که می‌خواست با عنوان املاک نجومی توسط برخی افراد مطرح شود تبدیل به یک ترقه بی‌خاصیت شد.

دیدگاه ها غیرفعال است