بعضی اعضای شورای شهر با شهردار تهران اختلاف دارند/برخی جابجایی های شهرداری بر خلاف برنامه های پنج ساله دوم شهردار است

1

مجتبی شاکری  در گفتگو با تهران پرس  در خصوص اختلاف نظر بین اعضای شورای شهر با شهردار تهران اظهار داشت:…

مجتبی شاکری  در گفتگو با تهران پرس  در خصوص اختلاف نظر بین اعضای شورای شهر با شهردار تهران اظهار داشت:البته اختلاف شدیدی بین اعضاء و شهردار وجود ندارد و اگر هم اختلافی وجود دارد تنها به دلیل نوع انتخابات شهرداری تهران بود.گروهی برای انتخاب آقای محسن هاشمی تمام تلاش خود را کردند که قالیباف رای نیاورد و همین دلیل باعث گردیده که برخی از اعضا تا به الان با شهردار منتخب اختلافاتی داشته باشند.

وی در ادامه افزود:عزل و نصب شهرداران مناطق قانونا بر عهده شخص شهردار می باشد که تا به این لحظه که ایشان برخی از مدیران را جابجا کرده است بر خلاف برنامه های ایشان در برنامه پنج ساله دوم است.

عضو شورای شهر تهران با بیان این که در مقوله عزل و نصب های مدیران شهری باید آقای قالیباف شایسته سالاری و بهترین افراد را به لحاظ تجربی و علمی انتخاب کنند خاطرنشان کرد:شهردار باید از افرادی در پست مدیریتی شهری استفاده کند که پرچمدار مباحث انقلابی و دغدغه نظام را داشته باشد.

شاکری در پایان خطاب به شهردار تهران گفت:ایشان باید در عزل و نصب هایی که بر عهده دارند نگاه حداکثری داشته باشند تا بتوانند در کنار مصوبات شورا مشکلات شهر تهران را کاهش دهند.

دیدگاه ها غیرفعال است