با جمع‌آوری بیلبورد نمی‌توانند شعار”مرگ بر آمریکا” را به فراموشی بسپارند

2

مجتبی شاکری عضو شورای شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری تسنیم، با اشاره به جمع‌آوری بیلبوردهای ضدآمریکایی در خیابان‌های تهران و برخی حواشی مطرح شده درباره آن، گفت: فکر می‌کنم انقلاب اسلامی ما با رودررویی با شیطان بزرگ شناخته می‌شود و در جهان انقلاب را به همین نام می‌شناسند. ضمن اینکه تا به امروز از فهرست جنایات و سرکشی‌های آمریکا چیزی کم نشده است. 

 

وی گفت: شعار مرگ بر آمریکا همواره از سوی مردم سرداده می‌شود. ما در نماز جمعه تهران دیدیم که مردم چگونه شعار مرگ بر آمریکا را سر دادند، بنابراین این شعار هیچگاه کاهش پیدا نخواهد کرد. 

عضو شورای شهر تهران تصریح کرد: بنده از اینکه این بیلبوردها را چه کسی نصب کرده مطلع نیستم، اما پیامی که بر روی این بیلبورد نوشته شده بود، که حق مردم ایران است که ان را بیان کنند از این رو باید بدانیم با برداشتن این بیلبورد شعار مرگ بر آمریکا تضعیف نمی‌شود.

شاکری با بیان اینکه افرادی که گمان می‌کنند با برداشتن این بیلبورد می‌توانند شعار مرگ بر آمریکا را تضعیف کنند سخت در اشتباه هستند، افزود: اگر می‌خواهیم دست برتری در مذاکرات داشته باشیم، باید اصول و خط قرمز خود را رعایت کنیم. اصول و خط قرمز ما شعار انقلابی “مرگ بر آمریکا” است. معتقدم شعار مرگ بر آمریکا می‌تواند به تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای کمک کند. این شعار نشان می‌دهد که مردم ما همچنان پای اصول و اعتقادات خود ایستاده‌اند و همچنان از آمریکا نفرت دارند.

وی تاکید کرد: ما اهانت‌های اوباما و نتانیاهو را فراموش نکرده‌ایم. رئیس‌جمهور آمریکا گفته است گزینه‌های مختلفی روی میز است. نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی نیز گفته مساله ما فقط موضوع هسته‌ای نیست، بلکه دانشمندان هسته‌ای را مدنظر قرار داده‌ایم. این موارد نشان می‌دهد که ما نمی‌توانیم جنایات آمریکا و رژیم صهیونیستی را فراموش کنیم و با برداشتن بیلبوردها جنایات آمریکا فراموش نمی‌شود.

عضو شورای شهر تهران تصریح کرد: معتقدم مردم ایران با قوت و قدرت شعار مرگ بر آمریکا را سر خواهند داد و هیچگاه از اصول انقلابی خود کوتاه نخواهند آمد. 

انتهای پیام/

دیدگاه ها غیرفعال است