اهانت به پیامبر اسلام(ص) نشانه بی‌تابی نظام سلطه در برابر نفوذ رو به‌رشد اسلام و انقلاب اسلامی است

1

دبیرکل جمعیت جانبازان گفت: با جایگاهی که اسلام و انقلاب اسلامی در مقابل نظام سلطه پیدا کرده‌اند، اهانت به پیامبر اسلام(ص) نشان‌دهنده این است که این نظام تاب این فشار سنگین را ندارد و با رفتارهای حاشیه‌ای می‌خواهد این حقیقت بزرگ را پنهان بکند.

اهانت به پیامبر اسلام(ص) نشانه بی‌تابی نظام سلطه در برابر نفوذ رو به‌رشد اسلام و انقلاب اسلامی است

مجتبی شاکری، دبیرکل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس با اشاره به پیام رهبر معظّم انقلاب در محکومیت هتک حرمت پیامبر عظیم‌الشأن اسلام صلی‌الله علیه و آله وسلم در نشریه فرانسوی، گفت: با توجه به جایگاهی که اسلام در اروپا و جهان پیدا کرده و انقلاب اسلامی پرچمدار اندیشه اسلام در جهان تبدیل به‌ قطبی در مقابل نظام سلطه شده است، اهانت به پیامبر(ص) نشان‌دهنده این است که اروپا و نظام سلطه و صهیونیسم تاب این فشار سنگین را ندارند و با رفتارهای حاشیه‌ای می‌خواهد این حقیقت بزرگ را پنهان بکند.

شاکری با بیان اینکه حرکاتی از قبیل اهانت به پیامبر اسلام(ص) در شرایط مختلف از طرف نظام سلطه مشاهده شده، گفت: گاهی این حرکات منجر به فضای رسانه‌ای و عمومی در راستای ستیز با اسلام می‌شود و در برخی از موارد هم موفق نمی‌شود و علیه خودشان مورد استفاده قرار می‌گیرد.

دبیرکل جمعیت جانبازان ادامه داد: بعد از ترور حاج قاسم سلیمانی موج گرایش به اسلام انقلابی، هم در منطقه و هم در جهان رشد کرده و در مقابل زمینگیر شدن آمریکا و اروپا را منجر شده که می‌خواستند با همراهی کردن با این ترور، جلوی شیوع پدیده مقاومت را بگیرند.

وی با اشاره به اقدامات دنیای استکبار گفت: آنها به طراحی‌هایی دست زدند، امّا در نهایت فهرستی از شکست‌ در مقابل ‌آن‌ها قرار گرفت، لذا به نظر می‌رسد با حرکاتی از قبیل اهانت به پیامبر بزرگ اسلام به نوعی می‌خواهند روی سیستم عصبی جها اسلام پا بگذارند و از این طریق در دنیای اسلام آشفتگی ایجاد کنند.

شاکری با هوشمندانه ارزیابی کردن هشدار رهبر معظّم انقلاب مبنی بر اینکه نباید اذهان مردم منطقه از طراحی‌های استکبار در منطقه غافل شود، گفت: ما باید پازل نظام سلطه را تشخیص بدهیم و بدانیم که آن‌ها در طراحی‌هایشان به دنبال چه هستند؟

وی با بیان اینکه غربگراهای داخلی نیز به‌نوعی طراحی‌های دشمن را در داخل پیاده می‌کنند، اظهار داشت: این طیف با صدور بیانیه‌ها و با انتشار مقالاتی تلاش می‌کنند اقتدار از دست رفته آمریکا را برگردانند تا ما را در مقابل حرکات آن‌ها منفعل کنند، ولی این هوشیاری کاملاً باید وجود داشته باشد تا ما بدانیم که جایگاه هر فعل سیاسی کجا قرار دارد تا واکنش‌هایمان مناسب باشد.

دبیرکل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی با یادآوری ماجرای سلمان رشدی و اقدامات مذبوحانه‌ای از این دست گفت: همه این‌ صحنه‌ها با مدیریت صحیح انقلاب اسلامی منجر به افزایش قدرت ما در منطقه و جهان شد به نحوی که امروز ما در منطقه قدرت بلامنازع هستیم و می‌توانیم برای منطقه تصمیمات بزرگ بگیریم. در مقابل آمریکا و نظام سلطه منزوی شده‌اند و منحنی افول آن‌ها رو به صعود است.

دیدگاه ها غیرفعال است