افرادی که برنامه عبور از قالیباف را برای ریاست جمهوری طراحی می‌کنند به نتیجه نمی‌رسند/«بهشت» جای مرعشی و خواهرزاده‌اش نیست

1

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران گفت: افرادی مانند خاتمی که برنامه عبور از قالیباف را برای کسب رأی در انتخابات ریاست جمهوری طراحی می‌کنند به نتیجه نمی‌رسند.«بهشت» جای حسین مرعشی و خواهرزاده‌اش نخواهد بود.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، مجتبی شاکری در دویست و شصت و سومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در پاسخ به اظهارات کنایه آمیز غلامرضا انصاری عضو اصلاح طلب شورا درباره شهردار تهران که وی را به اقدامات گازانبری متهم کرد، اظهار داشت: این حرکت گازانبری شما به نتیجه نخواهد رسید.

وی با اشاره به کارنامه آماری تذکرات و نقدهای اصولگرایان شورای شهر از شهرداری تهران، گفت: آمارها نشان می‌دهد ما در مقام اصولگرا هم در رفاقت و هم در نقد خود صادق هستیم.

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران تصریح کرد: قالیباف هم کار جهادی در کارنامه عملکرد خود دارد و هم کارهای ضعیف بنابراین این طور ورود کردن برای نقد شهردار صحیح نیست.

وی درباره بخشی از اظهارات انصاری در نطق پیش از دستور، گفت: افرادی مانند خاتمی که پشت صحنه نشسته‌اند و برنامه عبور از قالیباف را برای کسب رأی در انتخابات ریاست جمهوری طراحی می‌کنند به نتیجه نمی‌رسند. بهشت جای حسین مرعشی و خواهرزاده‌اش نخواهد بود. مجلس دهم، مجلس ششم نیست و لاریجانی هم کروبی نیست. مسیری که در پیش گرفته‌اید به نتیجه نمی‌رسد.

شاکری خاطرنشان کرد: با این خطای راهبردی، شما باب سیاسی‌شدن شورای شهر را باز می‌کند و من تصور نمی‌کنم مجموعه جریان سیاسی شما این سمت و سو را داشته باشد. نقدهایی که به رئیس جمهور در اقتصاد وارد است از نقدی که به قالیباف به عنوان شهردار وارد می‌شود صدها برابر سنگین‌تر است.

وی ادامه داد: مطالبات انباشته شهرداری از دولت‌ها باقی مانده است و باید با گزارش اماری نشان داد عملکرد اقتصادی دولت چه بلایی برسر صنعت آورده است. کالاهای قاچاق گرده تولیدکنندگان داخلی را شکسته است بنابراین توصیه می‌کنم بازگردید و از این موضع ورود نکنید.

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران در ادامه اظهارات خود به بازدید روز گذشته از نمایشگاه هولوکاست اشاره کرد و گفت: 400 اثر از 50 کشور در گفتمان امام خمینی به همت حوزه هنری و خانه کاریکاتور در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شد.

وی خواستار حمایت  سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران از نمایش آثار برگزیده این نمایشگاه شد و افزود: بخشی از هنر هنرمندان انقلاب اسلام همینهاست نترسیم از اینکه جمله امام مبنی براینکه نقشه اسرائیل باید از صحنه روزگار محو شود و نگویید چرا روی موشک‌ها این جمله و عبارت مرگ بر آمریکا نوشته می‌شود؛ اینها مواضع امام خمینی(ره) است.

شاکری با تأکید براینکه امام خمینی با همه ابعادش قابل احترام و پیروی است، گفت: سازمان زیباسازی با شعارهایی که برای نصب در سطح شهر انتخاب می‌کند باید دقت داشته باشد و ادبیات انقلابی امام و رهبری را بازنشر دهد.

وی در بخشی از تذکر پیش از دستور خود از موضع محمد کوثری نماینده سابق مردم تهران در مجلس تشکر کرد و گفت: وی که به عنوان شخصیت تراز بسیجی امام و رهبری تراز ساده زیستی و حضور در مقام قانونگذاری شناخته شده اعلام کرده است بعد از فراغت از نمایندگی مجلس به سوریه می‌رود تا تجربه 8 سال حضور در جبهه‌های دفاع مقدس را در آنجا به کار گیرد. افتخار می‌کنم شخصیتی همچون او در شهر تهران زندگی می‌کند.

 

این خبر را در سایت خبرگزاری تسنیم مشاهده بفرمائید.

این خبر را در سایت خبری صراط نیوز مشاهده بفرمائید.

این خبر را در سایت خبری دیدبان مشاهده بفرمائید.

این خبر را در سایت خبری جوان آنلاین مشاهده بفرمائید.

این خبر را در سایت روزنامه شرق مشاهده بفرمائید.

این خبر را در سایت خبری آکا ایران مشاهده بفرمائید.

این خبر را در سایت خبری روزان مشاهده بفرمائید.

این خبر را در سایت روزنامه فرهیختگان مشاهده بفرمائید.

این خبر را در سایت روزنامه قدس مشاهده بفرمائید.

این خبر را در سایت روزنامه شهروند مشاهده بفرمائید.

این خبر را در سایت خبری چند ثانیه مشاهده بفرمائید.

این خبر را در سایت خبری مشرق نیوز مشاهده بفرمائید.

 

دیدگاه ها غیرفعال است