اعلام سقوط هواپیما اقدام شرافت مندانه ای از سپاه بود

1

مجتبی شاکری گفت: معتقدم که اعلام سقوط هواپیما هم اقدام بسیار شرافتمندانه ای بود که سپاه انجام داد ، با صداقت وارد شد و بزرگواری کرد که حقیقت را اعلام کرد .

مجتبی شاکری دبیرکل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به انتخابات پیش‌رو و مسائل بوجود آمده در کشورمان، گفت: ما در طول انقلاب همواره  تجربیات متفاوتی داشته و نشان دادیم که باید هرمساله ای را در جای خودش و با منطق خودش مورد تحلیل و دقت نظر قرار دهیم.

او ادامه داد: این ویژگی یک مسئول است که موضوعات متعدد را به خوبی در جای خود تحلیل و متناسب با  اهمیت آن با مساله برخورد کند؛ ما تجربه روزهای جنگ را داشتیم که ماجرای دفاع مقدس و کمبودهای آن را به خوبی پشت سر گذاشتیم.

شاکری افزود: معتقدم که انتخابات پیش رو ، مجلس جدید و این رقابت تازه می‌تواند به خوبی مطالبات مردم را پاسخ دهد و موجب یک سرزندگی در کشور ما شود. شورای نگهبان هم  در برررسی صلاحیت ها کاملا قانونی و مطابق قانون اساسی عمل کرده و ما چهل سال است که داریم کار شورای نگهبان را تجربه می‌کنیم.

فعال اصولگرا گفت: عدم تایید صلاحیت برخی افراد و یا تایید آنها مساله ای بوده که به طور طبیعی ممکن است برخی افراد گزارش های متناقضی از بیرون در پرونده‌شان وارد شده باشد و شورای نگهبان کار خود را به درستی انجام داده است، حال بگذریم از اینکه عده ای همیشه مخالف صحبت می‌کنند و بنا دارند که پرچم مخالفت با نظارت استصوابی را بلند کنند و به دنبال مساله سازی هستند.

دبیرکل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی با اشاره به سقوط هواپیمای اوکراینی، بیان کرد: معتقدم که اعلام سقوط هواپیما اقدام بسیار شرافتمندانه ای بود که سپاه انجام داد، با صداقت وارد شد و بزرگواری کرد که حقیقت را اعلام کرد .علی‌رغم اینکه هنوز مطابق اظهارات رئیس قوه قضائیه بسیاری از ابعاد این اتفاق پنهان است، هنوز رمز گشایی نشده و هنوز ستاد کل نیروهای مسلح گزارش پایانی آن را اعلام نکرده است .

او ادامه داد: من حتی از زبان خود خانواده شهیدی که در این حادثه بودند شنیدم که می‌گفتند حتی ذره ای از ارادت ما نسبت به سپاه پاسداران، مقام ولایت و حاج قاسم سلیمانی کم نشده و نخواهد شد؛ موضوعی که نشان می‌دهد مردم ما هوشمند هستند، اما در این میان عده‌ای هم هستند که در این قضیه هیچ نقشی ندارند، برای مثال کسی که میاید و عکس حاج قاسم را پاره می‌کند اصلا جز کدام دسته است و با چه تحلیلی این کار را انجام می‌دهد؟

شاکری با اشاره به حضور مقام معظم رهبری در نماز جمعه این هفته تهران گفت: جمعه هم با حضور مقام معظم رهبری تمام ایران خواهند دید که جوهره مردم ما چیست و به خوبی این مسائل را تحلیل خواهند کرد، البته برخی‌ها هم ممکن است که از سر عصبانیت حرف هایی را بزنند و در این میان رسانه ملی وظیفه دارد  به مردم آگاهی بدهد و این تحلیل را ارائه کنند تا جامعه بصورت متعادل پیش برود.

انتهای پیام/

دیدگاه ها غیرفعال است