اصلاح‌طلبان در حال «دوربرگردان» زدن برای گریز از ناکارآمدی دولتند

1

دبیرکل جمعیت جانبازان با بیان اینکه اصلاح‌طلبان با دوربرگردان خود، در حال سرباز زدن از ناکامی‌های دولت هستند، گفت: آن‌ها می‌خواهند هم نان اپوزیسیون را بخورند هم پوزیسیون.

 

مجتبی شاکری، دبیرکل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس با اشاره به تغییرات ایجاد شده در هیأت رئیسه مجلس گفت: نباید با تغییرات جزئی در هیأت رئیسه مجلس، تصور کرد تغییرات جدی رخ می‌دهد اتفاقات جدی باید در خارج از مجلس رخ دهد و بیانیه گام دوم ملاک عمل نیروهای انقلاب باشد.

وی با بیان اینکه مردم لحظه به لحظه‌ زندگی خود را با ناکارآمدی دولت درگیر هستند، اظهار داشت: این در حالی است که دولت نسبت به مطالبات مردم بی‌اعتنایی می‌کند و نیروهای انقلابی باید به درستی این را برای جامعه تصویر کنند.

دبیرکل جمعیت جانبازان ادامه داد: دولتی که الان طبق نظرسنجی‌ها هفت درصد محبوبیت دارد، همان دولتی است که با ۲۴ میلیون رأی سر کار آمده است. اگر همین وضعیت به درستی تصویر شود، به طور طبیعی نیروهای انقلاب می‌توانند انتخابات‌های آینده را کنترل کنند.

شاکری با بیان اینکه اصلاح‌طلبان با دوربرگردان خود، از ناکامی‌های دولت سرباز می‌زنند، اظهار داشت: آن‌ها می‌خواهند هم نان اپوزیسیون را بخوردند هم پوزیسیون، چرا که با انرژی خودشان دولتی را صاحب رأی کردند و حالا وقتی می‌بینند عکس یادگاری گرفتن با آن ارزشی ندارد می‌خواهند با اپوزیسیون‌گرایی این وضعیت را مدیریت کنند.

عضو سابق شورای شهر با بیان اینکه تناقض‌های رئیس‌جمهور بی‌نظیر است و درباره هیچ رئیس‌جمهور دیگری چنین تناقض‌هایی را شاهد نبوده‌ایم، اظهار داشت: رئیس‌جمهور، برجامی را که خودش بی‌اعتنا به نظر منتقدین و دلسوزان نظام خلق کرده بود، طوری جلوه می‌دهد که گویا همان مسیری که مردم می‌خواستند را طی کرده‌ است.

دبیرکل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی گفت: رئیس‌جمهور، نه می‌خواهد بدعهدی آمریکا را به‌عهده بگیرد و نه تحریم‌هایی که اعمال شده است؛ در حالی که این مشکلات ناشی از نشناختن مسائل حقوقی بین‌الملل است. 

انتهای پیام/

دیدگاه ها غیرفعال است