استمرار تذکر شاکری به سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران

1

رئیس کمیته فرهنگی شورای شهر تهران در قالب تذکری به سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران از آنها خواست تا اعلام کنند جشنواره بین المللی موسیقی اخیر، با چه مجوزی و چه اعتباری برگزار شده است.

به گزارش سرویس «شهری» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، مجتبی شاکری رئیس کمیته فرهنگی شورای شهر تهران در دویست و نوزدهمین جلسه شورای شهر تهران در قالب تذکری به رئیس سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران، گفت: شما با چه مجوزی جشنواره بین المللی موسیقی حتی به نام پیامبر اسلام را برگزار می‌کنید، در صورتی که مدعی این هستید که بودجه شما کفاف حقوق پرسنل سازمان فرهنگی را هم نمی‌دهد؟

وی افزود: شما براساس کدام استدلال و اولویت، 40 گروه بین المللی موسیقی و 40 گروه داخلی را با هزینه سازمان فرهنگی برای برگزاری جشنواره بین المللی موسیقی دعوت می کنید؟

وی با اشاره به استفساریه اخیر از مقام معظم رهبری در خصوص آموزش موسیقی در فرهنگسراها گفت: انتظاراین بود که سازمان فرهنگی به اولویت‌ها بپردازد و نیز به شورا پاسخ دهند بودجه این جشنواره که مصوبه شورا را نیز ندارد چگونه تامین و صرف این موضوع شده است.

شاکری در بخش دیگری از سخنان خود به حماسه 9 دی اشاره کرد و افزود: این صحنه واقعا صحنه بسیار بزرگی برای نظام ماست که مردم ما هزینه زیادی برای آن داده اند، بنابراین جای دارد رسانه ملی نشان دهد ، مردم چگونه به صحنه آمدند و چه گفتند و چه شعارهایی دادند چراکه الان این حماسه خط قرمز نظام است.

وی همچنین از سازمان زیباسازی خواست تا تابلوهای بزرگداشت سالروز 9 دی در لابلای دیگر تبلیغات گم نشود؛ چراکه زیباسازی باید اهداف و خط قرمزهای نظام را نشان دهد تا شهر با یک روحیه سلحشوری و بصیرت پیش برود.

بر اساس گزارش ارتباطات و امور بین الملل شورای شهر تهران، شاکری همچنین ضمن تبریک هفته وحدت، گفت: ما جزء کشورهایی هستیم که بهترین رابطه را با اهل تسنن داریم و آنها شهدای زیادی تقدیم انقلاب کردند که جا دارد صداسیما و فیلم سازان پرچم های بلند این سلحشوران اهل سنت را به تصویر بکشند و به دنیا نشان دهند که ما بهترین رابطه را با اهل تسنن داریم.

 

این گفت و گو را در سایت خبرگزاری ایسنا مشاهده بفرمائید.

این گفت وگو را در سایت خبرگزاری ایرنا مشاهده بفرمائید.

این گفت وگو را در سایت خبری رجانیوز مشاهده بفرمائید.

دیدگاه ها غیرفعال است