از توزیع 500 میلیون تومان بن توسط اعضای شورا تا کمک صد میلیون تومانی به یک بیمار توسط سمن‌ها

1

عضو شورای اسلامی شهر تهران در گلایه به نحوه عملکرد ستاد توانمندسازی سازمان‌های مردم‌نهاد و سمن‌ها، گفت: این ستاد بر اساس آیین‌نامه‌ها و عدالت رعایت نمی‌شود و گفته می‌شود مبلغ 500 میلیون تومان بن بین اعضا توزیع شده تا به دیگران بدهند و به یک بیمار نیز یکصد میلیون تومان کمک شده است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، مجتبی شاکری در تذکرات پیش از دستور دویست و پنجاه و دومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران، اظهار داشت: شهرداری نتیجه اقداماتی که در رابطه با باغ دروس انجام شده را اعلام کند.

وی درباره ستاد توانمندسازی سازمان‌های مردم‌نهاد و سمن‌های شهرداری تهران اظهار داشت: آنچه که در سمن‌ها می‌گذرد نوعی گلایه را به همراه دارد.

عضو شورای اسلامی شهر تهران افزود: آیین‌نامه‌ها و عدالت در ستاد توانمندسازی سازمان‌های مردم‌نهاد شهرداری تهران رعایت نمی‌شود و همین طور اهداف سمن‌ها دنبال نمی‌شود.

شاکری گفت: بنده نامه محرمانه‌ای را به ریاست شورای اسلامی شهر تهران نوشتم که اگر به آن رسیدگی نشود در جلسات بعدی آن نامه را عرض می‌کنم.

وی گفت: ستاد سمن‌ها باید صورت‌جلسه تصویب طرح‌ها را ارائه دهد و در این ستاد این اجازه به بنده داده نمی‌شود که به این موضوع رسیدگی کنم.

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: گفته می‌شود مبلغ 500 میلیون تومان بن بین اعضا توزیع شده تا به دیگران توزیع کند یا اینکه از سوی سمن‌ها به یک بیمار یکصد میلیون تومان داده می‌شود و این در حالی است که خیلی سمن‌ها مشکلات جدی دیگری نیز دارند.

شاکری در تذکر دیگری افزود: اقدام پلیس در رابطه با گشت 7 هزار نفری نیروهای نامحسوس قابل تقدیر است و این اقدام مشابه کاری است که شهرداری تهران در مقابله با آسیب‌های اجتماعی پرچم آن را بلند کرد و دیگران نیز باید در این زمینه یاری و همراهی کنند تا وضعیت فرهنگی و اجتماعی ما بهتر شود.

وی درباره عدد در نامگذاری‌ها، اظهار داشت: قبل از مصاحبه در این خصوص توسط آقای تشکری هاشمی معاون شهردار تهران بهتر بود با کمیسیون نامگذاری نیز که در نامگذاری‌ها حق رأی دارد هماهنگی صورت بگیرد.

 

این خبر را در سایت خبرگزاری فارس مشاهده بفرمائید.

این خبر را در سایت خبرگزاری ایسنا مشاهده بفرمائید.

ان خبر را در سایت خبری شورا آنلاین مشاهده بفرمائید.

این خبر را در سایت باشگاه خبرنگاران جوان مشاهده بفرمائید.

این خبر را در سایت خبری افکار نیوز مشاهده بفرمائید.

این خبر را در سایت خبری بلدیه مشاهده بفرمائید.

دیدگاه ها غیرفعال است