دبیر کل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی با بیان اینکه جریان نیروهای انقلاب و نامزدهای این جریان با آمدن آیت الله رئیسی متفق برای حمایت از ایشان هستند گفت: برآیند نظرسنجی ها هم حاکی از چنین مقبولیت و اولویتی از منظر مردم به گفتمان مبارزه با فساد و عدالت خواهانه ایشان و نیز اقدامات عملی ایشان در دفاع از حقوق عامه در مسائل اجتماعی و اقتصادی بویژه و حمایت از تولید کنندگان و پیگیری های استان به استان برای پشتیبانی و برداشتن موانع تولید است و جمعیت موقعیت ایشان را در بین نامزدهای نیروهای انقلاب ممتاز و شخصیت ایشان را نقطه پرگار خلق حماسه ١۴۰۰ می داند.

شخصی مانند سعید حجاریان که جانبازی دروغین است و با تروری خودخواسته پرونده‌ای در بنیاد شهید برای خود درست کرده است، تئوریسین جریان اصلاحات است. بسیاری از تئوری‌پردازان هسته سخت اصلاحات شخصیت‌های قلابی که از مکتب امام(ره)، جمهوری اسلامی، قانون اساسی و ولایت فقیه عبور کرده‌اند. پرونده بنیان‌گذاران اصلاحات سیاه‌تر از آن است که بتوانند با بزک‌کردن چهره آمریکا برای خود رأی بیاورند.

مجتبی شاکری گفت: هدف اصلی اصلاح‌طلبان چالش کشیدن نظام است. آنها در مقطع کنونی مروج تفکر بن‌بست هستند و می‌خواهند با جاانداختن این تفکر کشور را به سمت لشگرکشی خیابانی و آشوب ببرند تا در نهایت به خواسته اصلی‌شان یعنی سازش در مقابل دشمن و شکستن گفتمان مقاومت برسند.

دبیرکل جمعیت جانبازان گفت: با جایگاهی که اسلام و انقلاب اسلامی در مقابل نظام سلطه پیدا کرده‌اند، اهانت به پیامبر اسلام(ص) نشان‌دهنده این است که این نظام تاب این فشار سنگین را ندارد و با رفتارهای حاشیه‌ای می‌خواهد این حقیقت بزرگ را پنهان بکند.

دبیر کل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی گفت: جبهه نیروهای انقلاب باید بدانند که ریاست جمهوری مانند مجلس نیست، مثلا در تهران در مجلس با توجه به اینکه تعداد کرسی‌ها زیاد است از یک جمعیت ۵۰۰ نفره به ۳۰۰ نفر، ۱۰۰ نفر، ۶۰ و در نهایت به ۳۰ نفر رسید، اما در ریاست‌جمهوری یک صندلی است و شرایط فشرده‌تر بوده و در عین حال به هماهنگی و از خودگذشتگی بیشتری نیاز است.