واکنش عضو جمعیت ایثارگران به گزارش روزنامه اعتماد

1

عضو جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی: جریان رقیب تلاش میکند با خبرسازی، وحدت اصولگرایان شکسه شود اما ساختار وحدت محکم طراحی شده است.

به گزارش گروه رسانه های خبرگزاری تسنیم، مجتبی شاکری عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی در گفتگو با «نماینده»، با اشاره به اینکه سازوکار وحدت در جریان اصولگرا به خوبی دنبال می شود، گفت: تجربه نشان داده هرمقدار  که به زمان انتخابات نزدیک می شویم و جریان اصولگرا هم همدلی، گفتگو و نشست های خود را بیشتر ادامه می دهند پروژه های تخریب از طرف مقابل صورت می گیرد و جعل خبر و شایعه می کنند و به نوعی می خواهند پیوند و پیوستگی ایجاد شده در بین اصولگرایان تبدیل به فعل منفی شود.

وی افزود: این پیوند و پیوستگی اصولگرایان منتج به جلسه ملاقات حضرات آیات «یزدی، موحدی کرمانی و مصباح یزدی» شد و حتما سرآغازی پیوندی می شود که اثرات آن در انتخابات برای همه قابل استفاده خواهد بود.

عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران همچنین در واکنش به گزارش روزنامه «اعتماد» که راهبرد ایثارگران را تله انتخاباتی نامیده بود، اظهارداشت: به لطف الهی مجموعه کسانی که در این گفتگوها شرکت می کنند و می خواهند طراحی وحدت رقم بخورد بدون چشم داشت فعالیت می کنند و همه آنها حاضرند از خود بگذرند تا بتوانند اندیشه امام، گفتمان مقام معظم رهبری و اصولگرایی در عمل محقق شود.

«جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی هم پیش از این با صدور بیانیه ای ضمن تاکید بر وحدت اصولگرایان به صراحت اعلام کرد: برای رسیدن به یک فهرست واحد از عناصر کارامد و معتقد به گفتمان انقلاب در انتخابات، حاضریم هیچ فردی از اعضای ما در این فهرست حضور نداشته باشند».

شاکری با اشاره به تعیین سازوکار وحدت نیز می گوید: جلوه زیبای نشست اضلاع اصولگرایی و ملاقات حضرات آیات مصباح، یزدی و موحدی کرمانی نشان می دهد ساختار وحدت برای اضلاع اصولگرایی محکم است اما با این حال رقیب از اصلاحات، گمانه ها و تخریب استفاده می کند.

روزنامه «اعتماد» در گزارشی راهکار و سازوکار اصولگرایان تحول خواه(جمعیت ایثارگران و جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی) را تله انتخاباتی برای راست سنتی عنوان کرد و مدعی شد: با این سازوکار این تشکل می خواهد سهم بیشتری را در فهرست انتخاباتی اصولگرایان داشته باشد.

منبع:نماینده

دیدگاه ها غیرفعال است