اقدامات شهرداری در محله هرندی جزو اولین تجربیات برای معالجه ناهنجاری‌ها است

1

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران گفت: اقدامات شهرداری در محله هرندی جزو اولین تجربیات برای معالجه ناهنجاری‌ها است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم،مجتبی شاکری در یکصد و نود و چهارمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به بازدید جمعی از اعضای شورای شهر تهران و اصحاب رسانه از محله هرندی، اظهار داشت: برخی خبرنگاران منتقد بودند که چرا در این بازدید اعضای کمیسیون فرهنگی حضور نداشتند درحالی که ما نیز در این بازدید بودیم ولی به دلیل اینکه با خبرنگاران عکس یادگاری نگرفتیم اسممان از قلم افتاد!

وی افزود: کاری که در محله هرندی انجام شده کار بسیار بزرگی است اما به نظر می‌رسد صرفا با توصیف وضعیت هرندی نمی‌توانیم نشان دهیم که قرار است چه کاری در آن انجام شود.

به گفته عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران کاری که می‌خواهیم در این محله انجام دهیم کار بزرگی است و جزو اولین تجربیاتی است که برای معالجه ناهنجاری‌ها انجام می‌شود.

وی با اشاره به مدارس هیئت امنایی در شهر تهران گفت: آموزش و پرورش مدارس هیئت امنایی دارد که بخش قابل توجهی از بودجه شهرداری به آن اختصاص پیدا می‌کند اما نمی‌توان تنها با مصوبه کمیسیون بودجه شهرداری را به سمت آنها سرازیر کرد. تفاهم نامه مدارس هیئت امنایی باید به صحن شورا ارائه شود چرا که از نوع تفاهم نامه‌هایی است که هزینه‌های باز از شورا می‌برد و ابعاد وسیعی دارد.

اسماعیل دوستی عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران نیز در ادامه اظهارات شاکری ضمن تشکر از شهردار منطقه دو به دلیل برخورد قاطع با کسانی که اراضی شمال غربی تهران حدفاصل دره فرحزاد و اوین درکه را تصرف کرده‌اند، گفت: در جلسه امروز مجلس شورای اسلامی نیز جزئیات برجام به تصویب رسید. امیدواریم سرانجام برجام به نفع انقلاب و مردم باشد و دلواپسان دلواپس نباشند.

وی در ادامه با بیان اینکه گله‌ای از معاونت شهرسازی شهرداری تهران دارم، گفت: طی مصوبه‌ای تهران را به 160 بلوک تقسیم کردیم که هر بلوک براساس فرمول‌هایی قیمت گذاری شد انتظار داشتیم معاونت مربوطه این مصوبه را به شهرداران مناطق اعلام کند اما متأسفانه هنوز اتفاقی نیفتاده است.

 

این خبر را در سایت خبرگزاری تسنیم مشاهده بفرمائید.

دیدگاه ها غیرفعال است