رییس‌جمهور منتخب حامی تولیدکنندگان داخلی است

1

دبیرکل جمعیت جانبازان کشور گفت: تولیدکنندگان مطمئن باشند که رییس‌ محترم جمهور جدید آماده حمایت از این قشر است و او خود را خادم مردم می‌داند.

به گزارش ایرنا مجتبی شاکری روز سه‌شنبه در آیین شکرگزاری پیروزی خادم الرضا (ع) در انتخابات ریاست‌جمهوری اظهار داشت: با روحیه شهادت طلبی زندگی کنیم و انقلابی بمانیم، سرمایه بزرگ ایمان را نباید گذاشت دچار آفت شود، در مناظرات انتخاباتی ریاست جمهوری که نتیجه آن آقای رییسی شد، افرادی که مقابل ایشان ایستاده بودند، برنامه ای برای زمین زدن او داشتند، اما ایمان آنها ضایع شد.

وی افزود: افرادیکه حامی اسلام فاسد و اسلام سکولار هستند از درون فاسد شده‌اند و دچار نفسی شده‌اند که تهمت زدن برایشان عادی شده است.

وی ادامه داد: حجت‌الاسلام والمسلمین روحانی رییس‌جمهور فعلی، در سال ۵۷ به دلیل سخنرانی خوب و کلام دلنشینی که داشت به پای منبر او می‌رفتیم از نهج‌البلاغه و قیام موسی علیه فرعون می‌گفت از بی عدالتی زمان حضرت علی علیه السلام می‌گفت اما امروز دچار بدبختی شده‌ است.

وی بیان کرد: کو شمشیر عدالت خواهی، یک مشت مفت خور و رانت خوار را دور خودش جمع کرده است، کاخ در لواسانات او در کجای نهج‌البلاغه آمده است، چرا سد لتیان را برای اسکی روی آب ترک نمی‌کنید.

شاکری گفت: قبل از مناظره داشتند تیمی را آماده می‌کردند برای تخریب رییسی تا او موفق نشود اما خداوند سرنوشت را رقم زد و بشر ناتوان است، هر اقدامی که خواستید کردید و تقسیم وظایف شد، فاصله رأی رییسی با مجموع کاندیدا ۱۰ میلیون رأی است اما در سال ۹۶ روحانی تنها با اختلاف ۲۵۰ هزار رأی موفق شده بود رییس‌ جمهور شود.

وی اظهار کرد: تحریم‌های بسیاری روی میز است، چقدر زود روزگار تغییر می‌کند، امروز حتی اجازه ورود به مسجد هم نداری چراکه مردم نمی‌خواهند، تمام آنچه از طرف آمریکا و اروپا، بدخواهان نظام و مزدوران داخلی مطرح می‌شد توسط حضور مردم برهم زده شد.

وی ادامه داد: زمان نو رسیده، باید از انقلابیون، افراد دست پاک و افرادیکه که دلسوز نظام هستند در مسئولیت ها بکار گرفت همه شرایط برای آمادگی یک حرکت بزرگ فراهم است، نیروی سپاه قدس و سپاه پاسداران اقداماتی کرده اند که پرتاب سنگ معنا ندارد و موشک های نقطه زن از فلسطین به سوی اسراییل پرتاب می‌شود.

شاکری اضافه کرد: امروز تولیدکنندگان مطمئن باشند که رییس‌ جمهور جدید آماده حمایت از این قشر است و او خود را خادم مردم میداند.

وی ادامه داد: عده‌ای می‌گویند که جانبازان تکلیف خود را انجام داده‌اند اما معتقد هستیم که برای برداشتن هر باری از دوش نظام آماده ایم و تا آخرین لحظه پای انقلاب می مانیم.

 

دیدگاه ها غیرفعال است