بودجه ۹۴ شهرداری براساس اقتصاد مقاومتی تصویب شود

1

به گزارش مرکز ارتباطات و بین الملل شورای اسلامی شهر تهران مجتبی شاکری در جریان یکصد و بیست و پنجمین جلسه شورا با اشاره به درگذشت شاعر بزرگ کشورمان اظهار داشت: درگذشت مشوق کاشانی را به همه عزیزان و به خصوص شعرا و ادبا تسلیت عرض می‌کنم.

 

وی اضافه کرد: در حالی در زمان فصل بودجه‌نویسی هستیم که در واقع دولت و مجلس و شورای شهر و شهرداری تهران درگیر این موضوع هستند و می‌توانیم از تدبیر خوبی که دولت و مجلس در زمینه بودجه‌نویسی بر اساس اقتصاد مقاومتی صورت دادند، استفاده کنیم.

شاکری گفت: با توجه به اینکه بودجه سال 94 شهرداری تهران نیز از امروز تقدیم شورای شهر شده است، می‌توان این بودجه را با توجه به اقتصاد مقاومتی تهیه و تصویب کرد.

وی گفت: در بودجه سال آینده باید برخی از موضوعات از جمله نوسازی بافت‌های فرسوده مورد توجه قرار گیرد و اولویت بندی شود چرا که زلزله تهدید همیشگی برای تهران است.

عضو کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران در ادامه با اشاره به جمله رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران مبنی بر خودکامگی شهرداری تهران گفت: این جمله صحیح نیست و به جای این جمله می‌توان به شهرداری تذکر داد که اتفاقا در این مورد نیز من موافق تذکر هستم.

شاکری بیان داشت: شهرداری تهران اقدامات خوب و مؤثری را و براساس مدیریت جهادی انجام داده است و باید از آنان حمایت و ایرادات لازم را گوشزد کرد.

عضو شورای شهر تهران در ادامه با اشاره به افزایش سرانه فضای سبز در شهر تهران گفت: در گذشته سرانه فضا برای هر شهروند 9 متر بود که این رقم هم‌اکنون به 15 متر افزایش یافته است و قطعاً در تصفیه هوای تهران مؤثر خواهد بود.

دیدگاه ها غیرفعال است